مرور : تکنولوژی

امروزه تکنولوژی هم باعث نجات جان بشر شده و هم انسان را به بلایی غیر قابل کنترل دچار کرده،سرگرمی های بیش از حد که صد در صد به زیان انسان است،اما وجهه منفی technology را کنار بگذارید و بیایید در مورد نکات مثبت این موضوع صحبت کنیم،علاوه بر این که تکنولوژی پزشکی،مهندسی،هوا فضا و گوشی های هوشمند در حال پیشرفت است صنعت گیمینگ نیز روح تازه ای به وجود این عنصر داده است،روز به روز با استفاده از technology های مختلف بازی های بزرگ تر و بهتر ساخته می شود،موتور های گرافیکی با نهایت استفاده از تکنولوژی ساخته و پرداخته می شود و این موضوع باعث شده هر روز بهتر از دیروز باشد.

اما در سال های اخیر technology جدیدی به نام “واقعیت مجازی” وارد بازار شد،”انقلابی که هنوز صدایش در نیامده” بهترین عنوان برای معرفی این technology می باشد،چرا که در آینده اتفاقات بیشتری میتوان با این technology به واقعیت تبدیل شده و بتواند انسان را حیرت زده کرده و هرچه که متعلق به ذهن اوست را فرا بگیرد.

تکنولوژی در دنیای گیم بی نهایت و بی اندازه است،هر مورد ریزی که در بازی ها مشاده می کنیم نسخه پیشرفته technology های پیشین هستند پس میتوان گیم و بازی های ویدئویی را مجموعه ای بزرگ در زیر مجموعه دنیای تکنولوژی دانست.

اما ما اینجا به بررسی آخرین رویدار های تکنولوژی به مانند دیگر وبسایت های تحلیلی “گیم” نمی پردازیم.چرا که تنها مباحث تکنولوژی با محوریت گیم را در اختیار کاربران قرار می دهیم،چرا که معتقد هستیم مرجع خبری گیم را نمیتوان با درون مایه سینما و technology پر کرد.

اخبار مرتبط با این دسته از منابع مختلفی تغذیه می شوند اما منابع باید مطمئن بوده و باید با اصول نگارشی رعایت شده در وباسیت منتشر شوند.سعی میکنیم بروز ترین مرجع technology گیم ایران باشیم.

تکنولوژی

تکنولوژی

1 2 3 7