۵ فرانچایز جدید Telltale که میتواند بر روی آن ها کار کند

2

اگر داستانی برای گفتن وجود داشته باشد ، شما میتوانید روی شرکت بازی سازی Telltale Games شرط ببندید که در حال آمدن با روش های هوشمندانه ای برای بیان داستان میباشد. از کمیک بوک معروف Walking Dead تا سری Monkey Island ، شرکت Telltale راه جدید تعامل را برای وارد کردن داستانهایشان به زندگی پیدا میکند .
در همکاری با برنامه ریزی های شرکت Marvel ، و بازی بتمن که در راه است ، شرکت Telltale در بکار بردن از شیوه و روش سری هایش در آنها دستش کوتاه نخواهد بود. در اینجا ما تعدادی از بازی هایی که دوست داریم در شیوه و کارهای Telltale هم ببینیم را آوردیم،با گیم سورس همراه باشید.

۵ فرانچایز جدید Telltale : بازی Indiana Jones

هیچ وقت نباید طراحی مجدد یا بازسازی نقش ها و قوانین Indiana Jones را از یاد ببرید ، مخصوصا توجه به عملکرد جذاب هریسون فورد در فیلم را ، حتی در سری چهارم که ستاره های کمی هم در آن حضور داشتند.هیچ کسی نمیتواند نقش یه دزد ثروتمند مودب و زن پرست را بهتر از او بازی کند.حال بیایید با آن رو به رو شویم ، فورد بیشتر از این نمیتواند به شکل جوانیش برگردد. در حالی که اون بهترین عملکردش را در فیلم پادشاهی جمجمه کریستالی داشت ، شما واقعا او را میتوانید در آن سن و سال ببینید. پس اجازه دهید صدایش قرض گرفته شود یا از کسی که صدایش شبیه اوست در سری هایی که توسط Telltale ساخته میشود استفاده شود.

5 فرانچایز جدید Telltale | گیم سورس

5 فرانچایز جدید Telltale : بازی Indiana Jones |گیم سورس

هنوز تعداد زیاد از اساطیر تاریخی و تمدن های باقی مانده ای هستند که در سری indy کشف نشده است ، برای نمونه شاید کشف سرزمین پنهانی آتلانتیس یا حمام در چشمه ی Youth . باتوجه به جنبه ی ساختاری ایندیانا جونز و برای بسیاری از کسانی که جونز صدایش میکنند  در آن میتوانید با هر داستان دیوانه کننده ای رو به رو بشید.

۵ فرانچایز جدید Telltale : بازی Star Wars
این یک مورد کل جهان را در پشت خود دارد ، و تعداد زیاد جهان افسانه ای و خیالی را درونش میتوان دید. آن را به  طرفداران تاریکی علیه طرفداران نور تقسیم میکنند یا سیت علیه جدای ، استاد علیه شاگرد ، جنگ ستارگان نقش هایش همچون یک اپرایی با فضای بزرگ همراه با مقداری درام میباشد.

5 فرانچایز جدید Telltale | گیم سورس

5 فرانچایز جدید Telltale : بازی Star Wars | گیم سورس

حتی نمونه های دیگر مانند پدری که تلاش میکند حکومت کهکشانی خودش را به فرزندش منتقل کند یا استادی که تیکه تیکه میکند بدن شاگرد قدیمی خودش را. این فقط یک فیلم نیست که از کتابهایی ، کمیک ، سری تلویزیونی الهام گرفته باشد .شرکت Telltale میتواند از یکی از هزاران داستان قومی جنگ ستارگان استفاده کند . برای نمونه یکی از قوم هایی که من دوست دارم در آن ببینم گروه Sith است ، یک جدای کشاورز که طرفدار تاریکی شد ، بر علیه گروه جدای اقدام کند برای رسیدن به حکومت کهکشانی یا شاید حتی استفاده از Darth Plagueis ، توسط شاگرد قدیمیش Darth Sidious مورد خیانت قرار بگیرد.در داستان The tale of Plagueis تنها جایی است که داستان انتقام از Sith را بیان میکند. پس بیایید کل تصاویر آن در بازی های شرکت Telltale را ببینیم. من واقعا خوشحالم که شرکت Telltale قرار است از تکه هایی از داستان های مربوط به جنگ ستارگان را در بازی های آیندش استفاده کند. اجازه دهید خیانت ها و مبارزات خونین بیشتری  از آن ببینیم یا نقطه ای تاریک تر و ظالمانه تر در جنگ ستارگان را تجربه کنیم.

۵ فرانچایز جدید Telltale : بازی Harry Potter
مدرسه هاگوارتز توسط چهار نفر تاسیس شد. دو جادوگر و دو ساحره . به نظر شما اسم های گریفیندور ، هافلپاف ، ریونکلا و اسلیتیرین از کجا آمده است؟ آنها فقط در نوع اسمشان فوق العاده نیستن بلکه اسم چهارتا خانه در مدرسه هاگوارتز میباشند. پنج امتیاز برای هرکسی که بداند و ده امتیاز برای گریفیندور بی دلیل. یکی از داستان هایی که در کتابهای هری پاتر گفته میشود و به طور خلاصه شده در فیلم نشان داده میشود، داستان سه برادر است، اساتید اصلی یادگاران مرگ. کسانی که مرگ را میخواستند با جادوهایشان فریب دهند و مرگ سه هدیه به برادران اهدا کرد که شامل : چوب دستی کبیر ، سنگ جادو و شنل نامرئی معروف که هری پاتر در اختیار داشت اما جذاب ترین هدیه چوب دستی کبیر بود که صاحبان مختلفی در هزاران سال داشته . این داستان برادران میتواند  ادامه ی خوبی برای داستانی مرتبط با هری پاتر باشد.

5 فرانچایز جدید Telltale | گیم سورس

5 فرانچایز جدید Telltale : بازی Harry Potter | گیم سورس

دروازه های ورود به دنیای جادوگری قرنهاست که در دنیای هری پاتر وجود دارد همراه با تعداد زیادی جادوگر و ساحره. داستان های زیادی در کتب و فیلم های هری پاتر گفته میشود که تمامشان جالب توجه هستند. در آن تاریخ ها و موارد الهام بخش زیادی برای کار کردن شرکت Telltale روی آن وجود دارد.مانند اوج و سقوط قدرت جادوگری تام ریدل میتوان داستان خوبی برای بازگشت به گذشته داستان اصلی باشد. ما میتوانیم راههای تبدیل شدنش به لرد ولدومورت را ببینیم شاید حتی داستان زندگیش قبل از ورود به هاگوارتز. داستان هرچه که باشد ما مطمعا هستیم که ارزش گفتن را دارد.

۵ فرانچایز جدید Telltale : بازی LOST
یک سریال تلوزیونی که به یک پدیده  و یک نماد فرهنگی تبدیل شد.شرکت ABS به نوعی در حال نوعی ضربه زدن و انجام نوعی ریسک بود برای رسیدن به هدفش. نمایش از جایی شروع میشود که گروهی خود را نجات یافته از مرگ در یک جزیره مرموز میبینند . پروازی که بین سیدنی تا لوس آنجلس آمریکا در حال حرکت بود که ناگهان جایی در اقیانوس آرامی سقوط میکند. ۴۸ نجات یافته مقاومت میکنند برای زنده ماندن در آن جزیره. کدام سریال تلویزیونی را میتوان یافت که اینقدر عظمت داشته باشد با این تعداد شخصیت بازیگر و علاوه بر آن فلش بک هایی برای یاداوری گذشته هرکدام از آنها.

5 فرانچایز جدید Telltale | گیم سورس

5 فرانچایز جدید Telltale : بازی LOST | گیم سورس

با نویسندگی و کار شرکت Telltale با ورود به بازی شما میتوانید انتخاب های فوق العاده ای داشته باشید و با شخصیت های مختلف ارتباط برقرار کنید.شما میتوانید مسافری باشید که هیچ زمینه سرگرمی و تفریحی در خاطرات خود ندارد به نوعی مانند شخصیت الیت از شهر ویاداموس. خلق یک داستان قابل توجه ، پر از انتخاب های دشوار و دیالوگ های هیجان انگیز. شما میتوانید به عنوان یک بازمانده بازی کنید همراه با اسرار خودتان و داستان های کشف نشده ای که پیش رو دارید.

۵ فرانچایز جدید Telltale : بازی Lord of the Rings
من فکر میکنم از نظر داستانی این یک مورد کاملا واضح باشد. ارباب حلقه ها اساسا برپایه یک رمان مدرن فانتزی ، فیلم و بازی میباشد. سه گانه ای درخشان روی کاغذ یا روی صفحه نمایش . برای درک بهتر از داستان و تخیلات پشت پرده ارباب حلقه ها شما نیاز به یک دوره دارید تا مسائل زیادی از داستان را متوجه شوید. من قصد این را ندارم که تظاهر کنم همه آن را میدانم یا حتی نصف آن را ، به عنوان یه طرفدار و فن از سری اصلی فیلم های ارباب حلقه ها و نه چندان از فیلم های هابیت هنوز هم موارد زیاد در ارباب حلقه ها برای دیدن وجود دارد. از ایجاد بزرگترین دراگون تا بوجود آمدن انکالاگون در اولین ارباب تاریکی لرد مورگوت.
شرکت Telltale میتواند از تواریخ ، شخصیت ها و داستان های مختلف در آن برای ایجاد بازی استفاده کند.آراگون یکی از بسیار شخصیت هایی است که در ارباب حلقه ها حضور دارد. ما در داستان دیدیم که او به شخصیت فوردو ملحق میشود برای ادامه سفر و سرنوشتش و با هم گروه یاران حلقه را تشکیل میدهند.شخصیتش را بگیرید و به یک داستان مرموز واردش کنید . من دوست دارم سالها و خاطرات او را به عنوان یک جنگاور بشنوم.

5 فرانچایز جدید Telltale گیم سورس

5 فرانچایز جدید Telltale : بازی Lord of the Rings | گیم سورس

نتیجه
برخی از لحظات به یاد ماندنی که در بازی های ویدئویی اخیر داشتم ، سیزن هایی از بازی های Walking Dead و Wolf Among Us بودند. شرکت Telltale با این بازی ها اجازه داد داستان های جالب و شخصیت ها منحصر به فردی را تجربه کنم.با توجه به تعداد زیادی از وجود داستان در گذشته در لیست مواردی که بالا ذکر شد شرکت Telltale Games با وارد کردن آنها در بازی میتواند مطمعا باشد در جهان طرفدار زیادی پیدا خواهد کرد.شما راجع به لیست چه فکر میکنید ، با آن موافقید یا فکر میکنید کم و کاستی دارد ؟ نظراتتان را به ما ارسال کنید.

منبع: Attackofthefanboy

اشتراک گذاری

2 دیدگاه

  1. همه این موضوعاتی که نام بردید بسیار عالی هستن . ولی میتونستین بیشترش کنید با اضافه کردن موضوعاتی مثل اسپایدر من وارکرافت stonghold یا همون قلعه، مرلین و … که به نظرم به سبک بازی های تل تیل زیاد میخوره

    • @ مصطفی
      استدیوی تل تیل بسیار پر استعداده و تو هر سبکی میتونه بازی های خوبی تولید کنه. بازی هایی رو هم که شما گفتین میشه جزو اولویت ها حساب کرد

یک نظر دهید