۴۵ دقیقه‌ی اول بازی Just Cause 3 را مشاهده کنید

0

۴۵ دقیقه‌ی اول بازی Just Cause 3 را می‌توانید هم اکنون مشاهده کنید. این ویدیو توسط یکی از اشخاص فعال در یوتویب منتشر شده است. در ادامه با گیم سورس همراه شوید.

بازی زیبایی Just Cause 3 که به تازگی در بازار بازی ها منتشر شده است به نظر توانسته است قابل قبول واقع شود، مخصوصا نمره ی ۸ این باز که ی از سایت سخت گیر Gamespot گرفته شد به همه نشان داد که بازی در حد بالایی قرار دارد. اگر با سخت گیری Gamespot آشنا باشید می دانید که بازی پر انتظاری چون Batman Arkham Knight توانست نمره ی ۷ از ۱۰ را از این سایت کسب کند.پس این نشان دهنده ی این است که Just Cause 3 بازی کم و بی ارزشی نیست.

در این جا شما می توانید کشاهده کنید که Just Cause 3 چگونه شروع می شود و می توانید با دنیای Open World آن آشنا شوید.

۴۵ دقیقه‌ی اول بازی Just Cause 3 را تماشا کنید:

Alex شخصی که کانالش در یوتیوب ۱۸۰K+ تعقیب کننده دارد این ویدئو رو به اشتراک گذاشت که دقیقا از آغاز بازی این ویدئو قرار داده شده است،شما می توانید انجام چند ماموریت بازی را در این ویدئو ببینید و مقداری از دنیای Open World بازی به نمایش در آمده است.

Just Cause 3 بالافاصله بعد از نمایش یک Cut Scene  به صورت انفجاری شروع می شود !

این بازی قرار است فردا منتشر شود اما در ایران قابل تهیه است. اگر شما بازی Just Cause 3 را به صورت دیسک تهیه کرده باشید بعد از قرار دادن در ستگاه و قبل از شروع بازی متوجه خواهید شد که در ابتدا نیاز به آپدیت بازی می باشد. ویژگی‌های آپدیت روز اول بازی Just Cause 3 اعلام شد.

نظرات شما درباره‌ی ۴۵ دقیقه‌ی اول بازی Just Cause 3 چیست؟ بازی خاطره سازی قرار است منتشر شود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری

یک نظر دهید