۱۰ انتظاری که از بازی GTA 6 داریم

0

از بازی GTA 6 چه انتظاراتی داریم؟ گیم سورس در مقاله ای کوتاه به این مورد پرداخته است و آن را موشکافی کرده است. در ادامه با ما همراه باشید.

اخیرا شایعاتی مبنی بر ساخته شدن بازی GTA 6 توسط شرکت محبوب راک استار به گوش میخورد. به عنوان مثال شایعه شده بود که اینبار دو شهر در بازی طراحی خواهد شد. شهر Las Venturas و San Fierro.

شایعات دیگر میگویند که بازی هنوز در دست توسعه میباشد. این به این معناست که هنوز میشود تغییراتی را در آن ایجاد کرد. مثلا تغییراتی در مکان، وسایل نقلیه، شغل جانبی، ابزار و حتی داستان بازی.

در متن زیر میتوانید انتظارتی که از نسخه ششم این مجموعه داریم، مشاهده کنید.

عرضه نسخه PC و کنسول ها در یک روز

این خواسته قلبی ماست! برنامه ریزی هایی که برای انتشار نسخه پنجم بازی ریخته شده بود، توسط بسیاری از مردم مورد انتقاد قرار گرفت و خیلی ها از این شرکت متنفر شدند. پس امیدواریم که قسمت عرضه بازی GTA 6 مانند نسخه قبلی خود عمل نکند و طرفدارانش را راضی نگاه دارد. اگر هم این اتفاق نیافتاد، حداقل تاریخ انتشار بین دو دستگاه طولانی نباشد.

ارتقای شهروندان و به نوعی بهتر کردن آنان

ما عاشق GTA 5 ( بررسی بازی GTA V | جنایت، اینبار سه نفره) بودیم اما بهتر است با حقایق روبرو شویم. شهروندانی که درون بازی بودند میتوانستند بهترین عملکرد در ایجاد رابطه با پلیر را داشته باشند اما افسوس که همچین اتفاقی نیافتاد. ما چیزی بیشتر از این میخواهیم، چیزی مثل وجود هدف. به هر حال بازی باید این مشکل را حل یا حداقل آن را با ارتقا کمتر جلوه دهد.

کاریابی بهتر برای شغل های جانبی در داستان و دنیای بازی

در بازی بیشتر از یک قهرمان داری و این طراحی جالبی بود که سازندگان دربازی ایجاد کردند. یتوانستیم به یک چیزی تبدیل شویم که بیشتر در چشم باشیم. باید در بازی شغل های جانبی را بخشی از داستان جلوه دهند. میتوانند از بازی Mafia 3 هم الها بگیرند.

مخازن سوخت

ما از رانندگی در Los Santos لذت میبردیم , اما تمام نشدن سوخت و همچنین نبود مخازن سوخت در بازی یک حس غیر واقعی بودن به آدم القا میداد. و این واقعا نیاز به تغییر خواهد داشت شاید اظافه شدن عناصر دیگر هم به بازی بد نباشد تا بازی رنگ و روی واقعیت را بگیرد.

مکان ها، مکان ها، مکان ها !

خب طبیعی است که میخواهیم مکان های جدیدی را که قبلا در سری بازی های GTA وجود نداشتند را تجربه کنیم. اگر شهر های London , Alderney , Vice City , Liberty CitY و San Andreas با هم یکی شوند چه؟! شاید با یکی از گسترده ترین یا گسترده ترین بازی تاریخ طرف شویم. یا اگر شهری را طراحی کنند که در تمامی مجموعه این بازی وجود نداشته چه خواهد شد؟! بنظرم گزینه های فراوانی برای طراحی این نسخه وجود دارد.

زمانش رسیده که یک قهران زن هم دربازی داشته باشیم !

حقیقتا , فکر میکنم به این مورد دست خواهیم یافت. منظورم این است که شخصیت هایی که تاکنون در بازی دیده ایم مانند Michael , Franklin , Niko و CJ همگی مرد بوده اند و کمی بازی را تکراری جلوه می دهند. اما ما یک لاین جدید میخواهیم. البته باید بتوان شخصیت هارا در بازی انتخاب کرد. شاید بسیاری از مردم با نظر من مخالف باشند و همان شخصیت مرد را ترجیح دهند. سیستم انتخاب کاراکتر هم یکی از بهترین گزینه هاست که میتواند به GTA 6 افزوده شود.

افزودن شهر های بیشتر

درست است , شاید طراحی کل شهر های آمریکا در بازی کار سختی باشد. اما حد اقل میشود چند شهر را به دلخواه انتخاب کرد و دربازی قرار داد. حتی فکر کردن به همچین چیزی هم آدم را هیجان زده میکند.بسیار خوب است که مردم جدید با فرهنگ ها و اعتقادتشان را مشاهده کنیم.

ساخت اسکیت بورد ها و تغییرات دیگر در وسایل نقلیه

ما میدانیم که پلیر ها حداقل یک بار هم به فکر اسکیت بود ها در بازی GTA 5 افتاده اند….شاید هم بیشتر. پس چرا این وسیله را بصورت رسمی در GTA 6 نداشته باشیم. بازگشت دوچرخه به بازی فکر جلبی بود اما ما تمیدواریم که توسعه دهندگان به فکر ساختن وسایل جدید هم باشند و موار بیشتری برای بازیکن در دسترس بگزارند.

مغاره و اقنتگاه های پویا تر

بزرگی چیزی نیست اکنون به دنبال آن باشیم. مردم تعامل میخواهند و این یعنی مغازه ها فروشگاه ها فقط به عنوان یک متغیر به حساب نیاند. حداقل چیزی بیشتر از GTA 5 باشند. چیزی که ما سعی داریم بگوییم این است که زمانی که شخصی درحال رانندگی با ماشین خود میباشد با دیدن فروشگاه ها و مغازه های موجود در خیابان از ماشین خود پیاده شود و به دنبال وسایل مورد نیاز خود در آن فروشگاه بگردد. حالا فرقی نمکند فروشگاه باشد، خانه باشد یا حتی موزه باشد! پس چیزی بیشتر از یک مغازه ی کوچک با رفتار سرد فروشنده ها میخواهیم.

تغییر زاویه دوربین

اگر Rockstar به شما اجازه دهد از اول بازی آن را با زاویه ی اول شخص بازی کنید، عاشق آن خواهید شد. اگر همچین چیزی بوجود آید من تمامی این بازی را بدون در نظر گرفتن فریم ریت آن انجام خواهم داد. این مورد تنوع زیادی در عواملی مانند مبارزه، رانندگی، اکتشاف و اگر صادق باشیم تمامی بازی خواهد داشت.

البته مواردی که مشاهده کردی فقط یک لیت از انتظارات ما از بازی میباشندو ترجیح دادیم آن را با شما درمیان بگزاریم شاید که این موارد درخواست های شما نیز باشند. نظر خود درباره ی بازی GTA 6 که احتمال میرود در دست ساخت باشد را با ما درمیان بگزارید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید