ویژگی‌های آپدیت روز اول بازی Just Cause 3 اعلام شد

0

به تازگی ویژگی‌های آپدیت روز اول بازی Just Cause 3 یا همان پپچ روز اول بازی اعلام شد. در ادامه برای اطلاع از جزئیات ویژگی‌های آپدیت روز اول بازی Just Cause 3 با گیم سورس همراه شوید.

اگر شما بازی Just Cause 3 را به صورت دیسک تهیه کرده باشید بعد از قرار دادن در ستگاه و قبل از شروع بازی متوجه خواهید شد که در ابتدا نیاز به آپدیت بازی می باشد.

با اینکه تا ۱ دسامبر بازی هنوز به صورت رسمی منتشر نشده اما در کشور فعلا بازی توزیع شده و به فروش می رسد ! با اینحال اولین Patch دانلودی بازی با حجم ۲٫۸GB موجود است که قبل از بازی باید آنرا دانلود کنید.

البته این نکته را هم ذکر کنم که اگر بازی را هم آپدیت نکنید قادر به انجام بازی خواهید بود فقط کیفیت اصلی از نظر جزئیات شاید ناقص باشد یا با ایراداتی در هنگام بازی مواجه شوید،و قاعدتا قادر نخواهید بود به صورت آنلاین بازی کنید.

در نوشته ی زیر ویژگی‌های آپدیت روز اول بازی Just Cause 3 را می بینید:

  • بهبود ها و بر طرف کردن نقص های بازی شامل
  • بر طرف کردن باگ ها در ماموریت های اصلی و Challange  های بازی
  • بهبود انیمیشن و گرافیک
  • و در آخر صدا گذاری

برای دیدن لیست کامل و جزئیات بیشتر می توانید به Update History بازی در کنسول مراجعه کنید.

آگر شما می‌خواهید، بازی Just Cause 3 را در رایانه‌ی شخصی تجربه کنید بهتر از سیستم مورد نیاز آن اطلاع داشته باشید. سیستم مورد نیاز بازی Just Cause 3 مشخص شد. لازم به ذکر است، رزولوشن بازی Just Cause 3 در کنسول ایکس باکس وان ۹۰۰P کمتر از PS4 خواهد بود. بازی Just Cause 3 در PS4 هم با رزولوشن ۱۰۸۰P اجرا می‌شود.

نظر شما در مورد Just Cause  ۳ چیست ؟ شما بازی را خریدید ؟ آیا توانسته اتظارات را بر طرف کند؟

منبع: VG247

اشتراک گذاری

یک نظر دهید