یک ویدئوی جدید از گیم پلی نسخه PSVR بازی Ace Combat 7 در یوتیوب لو رفت

0

اگر می خواهید می خواهید چیز هایی بیشتری از گیم پلی نسخه PSVR بازی Ace Combat 7 بدانید نیاز به دیدن مقداری از آن را دارید ، خوشبختانه Bandai Namco به فکر تریلر جدیدی از گیم پلی نسخه PSVR بازی Ace Combat 7 بوده است تا شما را بیشتر با این مسئله آشنا سازد که هر چند این ویدئو از طریق خود توسعه دهنده منتشر نشد و لو رفت ولی به هر حال ممکن است نسخه اصلی این تریلر گیم پلی را در آینده از طرف خود Bandai Namco مشاهده کنیم. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

همچنین مطالعه کنید : داستان بازی Ace Combat 7 اتفاقات ده سال بعد از Ace Combat 5 را نشان می دهد

یک کاربر یوتیوب با حساب کاربری dovmxjqjsj ویدئویی ۵ دقیقه ای از گیم پلی نسخه PSVR بازی Ace Combat 7 منتشر کرد که از صفحه نمایش اجتماعی Playstation VR فیلمبرداری شده بود و نمونه ای از تجربهء بی نظیر این بازی بر روی دستگاه های VR را نشان می داد.

اخیرا با اعلام این موضوع که بازی Ace Combat 7 در مراسم PlayStation Experience با یک دمو بر روی PS VR آغاز به کار خواهد کرد تقریبا همه آرزوی همه کسانی که رویای تجربه این بازی را در دنیای واقعی تری دنبال می کردند برآورده شد و بسیاری به خاطر چنین تجربه هایی حاضرند یکی از دستگاه PSVR را خریداری کنند. هم اکنون می توانید این تریلر جدید از  گیم پلی نسخه PSVR بازی Ace Combat 7 را در گیم سورس مشاهده کنید.

نظرات خود را درباره گیم پلی نسخه PSVR بازی Ace Combat 7 با گیم سورس در میان بگذارید.

منیع : Dualshockers

اشتراک گذاری

یک نظر دهید