سه تریلر جدید از گیم پلی بازی Resident Evil 7 منتشر شد

0

کمپانی Capcom سه تریلر از گیم پلی بازی Resident Evil 7 منتشر کرده است :در تریلر جدید دشمنان، تنظیمات و حوادث مشابه را  نشان می دهد. در ادمه با گیم سورس همراه باشید.

در اولین نگاه به راهروهای تاریک محل اقامت گیمرها احساس می کنند به جایی آمده اند که محل افراد شرور است و در ضمن در ادامه دمو با تعقیب و گریز که در طول این پورسه که از میان دیوارهای بیرون می آیدصحنه هولناکی را به وجود می آورد.

در تریلر دوم  وارد یک محلی می شوید که مسلما جای خوبی برای اسکان است پس از نیم نگاهی به اطراف با یک جسد جهش یافته روبرو می شوید که این یکی صحنه های مهیج و معروف این تریلر است.

در سوم تریلر حشرات آدم خوار را مشاهده می کنیم که پس ازخلاص شدن از دست آنها با فشاردادن اهرم وارد قسمت ترسناک تری از خانه وارد می شویم که یک صحنه ناگهانی و هولناک را نمایش می دهد.

آخرین آپدیت مهم و بزرگی که برای بازی منتشر شد ، Midnight (نیمه شب) نام دارد و برای PS4 در فروشگاه Playstation موجود است. برای معرفی بیشتر نسخه PSVR نیز هفته گذشته تریلر مخصوصی در مراسم Playstation Experience معرفی شد. این بازی در تاریخ ۲۴ ژانویه (۵ بهمن ۹۵) برای پلتفرم های  PSVR ، Xbox One ، PS4 و PC در آمریکت منتشر خواهد شد و در ژاپن نیز ۲ روز دیرتر منتشر می شود.

نظرات خود را درباره گیم پلی بازی Resident Evil 7 بازی و تریلر منتشر شده برای آن با ما در میان بگذارید.

منیع : Dualshockers

اشتراک گذاری

یک نظر دهید