گیمر های بازی Pokemon Go برای کسب کردن ۸۸ بیلیون Pokemon، مسافتی در حدود ۸٫۷ بیلیون کیلومتر راه پیموده اند

0

از زمان منتشر شدن بازی Pokemon Go در اوایل که محبوبیت خاصی نداشت فکر نمی کرد روزانه قریب به میلیون ها نفر این بازی را انجام دهند. از سال ۲۰۱۶ به بعد که این بازی منتشر شد یکی از توسعه دهندگان بازی از Niantic مشارکت گیمر های بازی Pokemon Go این بازی بسیار تاثیر گذار دانسته است و از اشتراک گذاری مردم در مورد اطلاعات مکانی خود بسیار حیرت کرده است. حتی این توسعه دهنده فاش کرده است که گیمرها از زمان انتشار تاکنون ۸۸ بیلیون Pokemon با طی مسافت حدود به ۸٫۷ بیلیون کیلومتر در این بازی کسب کرده اند. Niantic  ذکر کرد که ۸٫۷ بیلیون کیلومتر معادل بیشتر ۲۰۰ هزار بار چرخش بر روی کره زمین است. اضافه کرد که حتی این عمل در مقایسه با مسافرت با جت بیشتر هزار سال است. وی همچنین ادامه داد که میانگین روزانه برای کسب ۸۸ بیلیون Pokemon تا امروز برابر با ۵۳۳ میلیون Pokemon در روز است. با ادامه مطلب در مورد گیمر های بازی Pokemon Go با گیم سورس همراه باشید.

توسعه دهنده در ادامه صحبت های خود گفت:”بیرون بیاید و برید به تعطیلات این فصل برسید و اجازه بدید چند کیلومتر بیشتری نیز به این بازی اضافه بشه! از شرکت کنندگان کمال تشکر رو به خاطر حمایت هاشون دارم” این تعداد رکورد هفتم دسامبر ۲۰۱۶ است به هر حال زمان کوتاهی برای اتمام سال میلادی مانده است. در این اواخر Niantic تایید کرده بود که نسخه Apple Watch این بازی کنسل نشده است با این وجود این بازی افت کمی در این بازه داشته است و قول های گذشته خود را برای سال آینده نتوانسته محقق کند. توسعه دهنده بازی فاش نکرد که چه زمانی نسخه جدیدی از این بازی را منتشر خواهد کرد.

بازی Pokemon Go در این اواخر ورژن ۱٫۲۱٫۰ با آپدیت ۰٫۵۱٫۰ برای آیفون و آندروید بیرون داده است که هر یک توانسته ایرادات خود را  رفع نمایند. این رفع ایرادات شامل در مورد ویبره زدن نادرست در اعلانات، مد روز و شب در دقت گیمر های بازی Pokemon Go در طول روز و فایل متون جزئی است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک مراجعه نمایید. زمانی این بازی  در زمان عرضه خود در تابستان بسیار افتضاح بود پس با استفاده از تجربیاتی که در فصل تابستان داشتند روی المنت های بساری از این بازی کار کردند. روی مشکلات اصلی آن کاردند و توانستند نسخه بسیار عالی از این بازی را به اپ استور اضافه کنند و حالا در ۲۰۱۷ نیز گیمرها باید منتظر آپدیت جدید این بازی باشند امید است بتوانند کیفیت بازی را بالاتر برند.

نظرات خود را در مورد گیمر های بازی Pokemon Go با ما در میان بگذارید…

منبع : Attackofthefanboy

اشتراک گذاری

یک نظر دهید