ویدئو مقایسه تفاوت گرافیک بازی ۲ Watch Dogs در PS4 Pro و PC

0

یک ویدئو مقایسه ای از گرافیک بازی ۲ Watch Dogs در یوتیوب منتشر شده است، که به نمایش تفاوت های بازی در Playstation 4 Pro و PC می باشد که نسخه کامپیوتری اش به تازگی عرضه شده است. این ویدئو به مقایسه نقطه به نقطه سطوح مختلف بازی پرداخته است و این تفاوت ها تقریبا غیر قابل رویت هستند. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

خب برای شروع بخواهیم بگوییم نسخه پرو کنسول پلی استیشن ۴  رزولیشنی در حدود ۱۸۰۰p دارد( ۳۲۰۰ در ۱۸۰۰). این نتیجه کاهش کیفیت بازی در تلویزیون ها می شود که در نهایت می توانند کیفیتی در حدود ۱۰۸۰p را پشتیبانی کنند. با این وجود که این کنسول از کیفیت ۴K نیز پشتیبانی میکند موجب خواهد شد تا بازی ها بر روی نمایشگری که آخرین حد کیفیتش ۱۰۸۰p است خیلی ضعیفتر نمایش داده شوند.

وقتی که بخواهیم از طرف نسخه کامپیوتر بازی Watch Dogs 2 حرف بزنیم باید بگوییم که این بازی با فاصله زیادی بر روی کتمپیوتر عرضه شد و گرافیکش نیز در اخرین حد خود قرار گرفت که شامل سایه های بازی نیز می شود که توسط Nvidia و غیره تنظیم شده است و همه این گرافیک و ویژگی ها بر روی یک کارت گرافیک ۱۰۸۰p عمل میکنند.

البته این حد کیفیت دور از دسترس خیلی از بازی باز ها خواهد بود مگر اینکه این بازیکنان سیستمی تهیه کرده باشند که بتوانند بازی های سطح یکی را در سیستمشان بازی کنند. و این کارت گرافیک های پشتیبانی کننده از ۱۰۸۰p قیمتب در حدود ۱۲۰۰ دلار قیمت دارند که خیلی از بازی باز ها نمیتوانند آن را داشته باشند. و همینطور کاری نمیشود کرد برای اینکه بازی Watch Dogs 2 سیستم بالایی را می طلبد.

با این حال، اصلی ترین تفاوتی که در این ویدئو مقایسه گرافیک بازی ۲ Watch Dogs دیده میشود سایه های بازی است. با اینکه بقیه چیز ها تفاوتی در PC و PS4 Pro ندارند، اما میبینید که سایه های بازی در نسخه کامپیوتر خیلی بهتر هستند. و این کیفیت در صورتی در کامپیوتر شما قابل مشاهده خواهد بود که سیستم شما توانایی رندر فریم های بازی و غیره را داشته باشد.

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید…

منبع: segmentnext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید