کیفیت ۴K بازی Death Stranding بر روی PS4 Pro اجرا خواهد شد

0

دیروز،هر دقیقه بعد از منتشر شدن تریلر جدید بازی، طرفداران هر لحظه منتظر اخبار و حواشی بیشتر در مورد بازی Death Stranding بودند،هیدئو کوجیما نیز در اکانت توئیتر خود اطلاعات بیشتری در مورد بازی را نشر کردو کاربران را منتظر نذاشت،جدیدا اطلاعاتی در مورد کیفیت ۴K بازی Death Stranding منتشر کرد،با گیم سورس همراه بشید.

تمامی اطلاعاتی که هیدئو کوجیما در مراسم اعلام کرد کافی نبود و بعد Geoff Keighly در اتمام مراسم به خبرگزاری ها اعلام کرد که کیفیت ۴K بازی Death Stranding بر روی PS4 Pro قابل اجرا خواهد بود و کوجیما نیز در تودیتر خود این صحبت هارا تائید کرد.

نورمن ریداس شخصیت اصلی بازی خواهد بود(یا یکی از آن ها)در مورد این کاراکتر اطلاعات بیشتری موجود نیست اما طبق گفته های او گیمر ها رول این شخصیت در بازی فعالیت خواهند کرد.

نورمن ریداس در نقل قول خود گفت:

هیدئو کوجیما واقعا یک نابغه است،من هرچیزی که او بگوید را انجام میدهم،او (کوجیما) به من گفت کاری میکنیم که گیمر ها به گریه بیفتند و برای من جالب بود که بپرسم که “به خاطر یک بازی ویدئویی؟” و این که آن ها با من بازی می کنند؟او گفت نه گیمر ها تبدیل به تو می شوند، و من هرچه که او بگوید را انجام می دهم

مطمئنا Death Stranding یک عنوان ماورایی خواهد بود،هنوز هیچ تاریخ انتشار دقیقی برای بازی اعلام نشده ولی ظاهرا بازی در سال ۲۰۱۸ برای PS4 و PC منتشر می شود.

منبع: Segmentnext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید