کنسول PS4 Slim تایید شد؛ کنسول به خوبی کار می کند

0

کنسول PS4 Slim تایید شد. دیروز بود که فردی با انتشار یکسری تصاویر از یک کنسول شایعه هایی در مورد کنسول PS4 Slim درست کرد و امروز این خبر تایید شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم سورس همراه باشید.

نسخه Slim کنسول PS4، که در سال ۲۰۱۳ منتشر شده است هم اکنون تقریبا تایید شده است. کنسول PS4 Slim به تازگی به همراه یکسری تصویر لو رفته است اما هم اکنون Eurogamer تایید کرده است که این کنسول واقعی است. به تازگی تصویر کنسول PS4 Slim لو رفت. این کنسول در سایت Gumtree که یک سایت برای مزایده است لو رفته و فردی که تصاویر کنسول را منتشر کرده است از این سایت این کنسول را خریداری کرده است.

کنسول PS4 Slim تایید شد

قرار بود که کنسول PS4 Slim به صورت رسمی در ۷ سپتامبر در رویداد Playstation meeting در نیویورک معرفی شود جایی که تعداد دیگری از دستگاه های Playstation و محتواهای دیگر به صورت رسمی معرفی خواهند شد مانند Playstation NEO.به هر حال حالا که نسخه Slim به صورت رسمی معرفی شده است ما نمی دانیم که سونی چه واکنشی نشان خواهد داد.

کنسول PS4 Slim به قرار بود به صورت رسمی در ماه سپتامبر در نیویورک معرفی شود.از معرفی نسخه اسلیم کنسول Xbox One یعنی Xbox One S مدت زیادی است که می گذرد.هنوز برای کنسول PS4 NEO و Xbox ONE S معرفی رسمی صورت نگرفته است اما به احتمال زیاد این دو کنسول در سال ۲۰۱۷ با قیمت بیشتری از کنسول های فعلی منتشر شوند.

کنسول PS4 Slim و Xbox One S قیمت کمتری نسبت به نسخه معمول PS4 و Xbox One خواهند داشت ولی قدرت آنها کمتر از نسخه معمولی نیست و گزینه مناسبی برای کسانی می باشد که فضای کمتر و پول کمتری دارند.

به هر حال ما باید تا معرفی رسمی کنسول یعنی هفت سپتامبر منتظر بمانیم تا اطلاعات بیشتری از کنسول بدست بیاوریم.

نظر شما در این رابطه چیست؟

منبع:segmentnext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید