کنترلر PC بازی Mass Effect Andromeda توسط BioWare تائید شد

0

Bioware پشتیبانی از کنترلر PC بازی Mass Effect Andromeda را برای نسخه PC این بازی تائید کرد. این موضوع به بازی‌بازانی که از موس و کیبورد برای بازی های شوتر استفاده می کنند اجازه می دهد تا یکی از دسته های Xbox One یا PS4 را بر روی کامپیوتر های خود نصب کرده و از طریق آن به ادامه بازی Mass Effect Andromeda بپردازند. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

ما در این هفته شاهد خبر های خوبی از بازی Mass Effect Andromeda بوده ایم. در طی این هفته هم تاریخ انتشار رسمی Mass Effect Andromeda مشخص شد (که در ۲۱ مارچ – اول فروردین ۹۵ برای آمریکا و ۲۳ مارچ – سوم فروردین ۹۵ برای اروپا خواهد بود) و هم تریلر گیم پلی CES 2017 بازی Mass Effect Andromeda را مشاهده کردیم که باعث جوش و خروش بسیاری میان طرفداران این بازی شد. با نزدیک شدن به انتشار بازی نوبت به این می رسد تا BioWare به تدریج اطلاعات دیگری از بازی را در اختیار طرفداران خود قرار دهد.

تائید پشتیبانی از کنترلر PC بازی Mass Effect Andromeda اطلاعات بیشتری مانند مشخصات نسخه PC بازی را به ما می دهد. احتمالا در آینده تریلر ها و گیم پلی های بیشتری را از این بازی مشاهده خواهیم کرد. یکی از دلایلی که کنترلر PC بازی Mass Effect Andromeda را بدون درز جلوه می دهد استفاده از دسته های هر دو کنسول Xbox One و PS4 برای این بازی است.

اطلاعات بیشتری درباره شخصیت ها و اخلاق و رفتار ان ها در آینده منتشر خواهد شد. این بازی می تواند تا زمان انتشار خود جنب و جوش بسیاری در طرفداران ایجاد کند.

نظرات خود را درباره کنترلر PC بازی Mass Effect Andromeda با گیم سورس در میان بگذارید.

منبع : Segmentnext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید