پیش بینی می شود آمار فروش PSVR تا پایان سال ۲۰۱۶ به ۲ میلیون واحد خواهد رسید

0

سال ۲۰۱۶ سال بزرگی برای دنیای گیم و سخت افزار های گیمینگ می باشد ، همانگونه که نسخه های اسلیم PS4 و Xbox One عرضه شدند و همانگونه که هدست های VR مانند PSVR و HTC Vive به بازار های فروش عرضه شدند. هدست های VR به اندازه ای که ارزش گران تر شدن را داشته باشند بهبود یافته اند و روز به روز بازار ان ها گرم تر می شود و با وجود قیمتی که دارد هنوز گیمر ها از خرید ان راضی هستند. هم اکنون با توجه آمار فروشی که در مورد هدست های VR می بینیم پیش بینی می شود آمار فروش PSVR تا پایان سال ۲۰۱۶ به ۲ میلیون واحد خواهد رسید. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

اخیرا Superdata سعی در پیش بینی آمار فروش هدست های VR داشته است و با توجه به تحقیق های به عمل آمده PSVR تا پایان سال حدود ۲,۶۰۲,۳۰۷ عدد فروش خواهد داشت. پیش بینی های به عمل آمده کامل را در مورد هدست های دیگر می توانید در زیر مشاهده کنید :

  • ۲,۶۰۲,۳۰۷ : PlayStation VR
  • Samsung Gear VR : 2,316,632
  • Google Daydream : ۴۵۰,۰۸۳
  • HTC Vive : ۴۲۰,۱۰۸
  • Oculus Rift : ۳۵۵,۰۸۸

Superdata توضیح داد که چگونه توانسته است آمار فروش را پیش بینی کند که با توجه به توضیحات داده شده و به طور خلاصه روش های استفاده شده برای پیش بینی این موضوع مواردی مانند : مصاحبه های اختصاصی ، بررسی قیمت گذاری و… را دربر دارد.

علاوه بر این باید گفت آن ها آمار های فروش را تا کنون بررسی کرده و با فروشنده ها نیز به طور اختصاصی مصاحبه کرده بودند ، آن ها تمامی موارد را بررسی نموده و با آماری که منتشر کرده اند باعث ثابت کردن قدرت PSVR نسبت به دیگر هدست های VR شده اند. به گفته خودشان آن ها توانسته اند با ترکیب منابع عمومی و اختصاصی و کمک گرفتن از این ترکیب به مقصود خود در یک آمارگیری اساسی دست یابند و به این موضوع غیر قابل انکار دست یابند که آمار فروش PSVR تا پایان سال ۲۰۱۶ به ۲ میلیون واحد خواهد رسید.

بدین ترتیب سونی توسط آمار فروش بالای خود در PSVR به یک فروشند درجه یک تبدیل شده است و با توجه به گفته های Michael Goodman سونی تمامی تولیدات خود را کاملا با توجه به سلیقه مشتری ها و آنچه آن ها از سازنده انتظار دارند به مرحله عرضه می رساند.  نظرات خود را درباره آمار فروش PSVR با ما در میان بگذارید.

منبع : Segmentnext

 

اشتراک گذاری

یک نظر دهید