شاید امکان افزودن پورت های ترتیبی به کنسول Nintendo وجود نداشته باشد

0

زمانی که این وسیله فراگیر شده که Nintendo Switch، قاطعانه اعلان کرد قدرت اش PS4 یا Xbox One کمتر است مردم هنوز هم گرایشی به بازی ها وسیستم های third party دارند Nintendo به آنها نشان داده است که حقیقتا می تواند حمایت های خوبی در عرصه third part به شمار می آید و Nvidia کسی است که منبع تامین کننده chipset سیستم های Nintendo به شمار می آید البته باید این را لحاظ کرد که پورت های ترتیبی برگرفته از PS4 و Xbox One  است. با ادامه مطلب در مورد پورت های ترتیبی به کنسول Nintendo با گیم سورس همراه باشید.

به هر حال به گفته انجمن Beyond 3D از طرف مدیر ارشد اجراییات یوبیسافت Sebastian Aaltonen ، که اذعان کرده است که سوئیچ های Nintendo شاید نتوانند پورت های مستقیم را از PS4 و Xbox One ساپورت نمایند.

در حدود ۵۰ درصد از موتورهای گرافیکی می توانند هزاران هزار برابر را پردازش نمایند. شاید در برخی از کنسول ها تاثیرات آن به صفر درصد برسد در مواقعی حجم بسیار کمی در حدود ۲۵ گیگ را به صورت خودکار کنسول ها برای اجرا نگه می دارند که در برخی از کنسول ها به ۶۸ گیگ نیز می رسد. این حجم برای اجرا، پردازش های گرافیکی نگه داشته می شود تا در صورت بروز مشکل از آن استفاده نماید.

البته این مورد بسیار مهمی است که قبلا نیز به آن اشاره کردیم.ایجاد پورت های مختلف در خود کنسول باعث می شود که پشتیبانی های بهتری از بازی ها ارائه شود،این مطلب با توجه به گفته ها عوامل یوبیسافت که با نینتندو همکاری نزدیکی دارند در آینده نزدیک امکان پذیر خواهد بو

منبع: Gamingbolt

اشتراک گذاری

یک نظر دهید