بیش از ۵ میلیون هدست Gear VR به فروش رفته است

0

واقعیت مجازی امروزه دارای طرفداران خاص خود است و پس از اینکه سال گذشته با تکنولوژی های خاصی رو نمایی شد. VR فقط برای بازی کردن بر روی گوشی های سامسونگ نیز با هدست Gear VR منتشر شده است. سامسونگ اعلام کرد هدست Gear VR خود را در یک کنفرانس عمومی معرفی گردید. سامسونگ در طول مراسم CES 2017 بیش از ۵ میلیون هدست Gear VR فرخته است. با ادامه این مطلب با گیم سورس همراه باشید.

این کمپانی هیچ اطلاعاتی در مورد هر گونه فروشی در مورد برنامه های این هدست نداده است اما فاش کرده است که کاربران بیش از ۱۰ میلیون بار مشاهده شده است. بر اساس گزارشات ای شرکت، در حال حاضر سامسونگ VR  یکی از بالاترین هدست برنامه هایی است برای هدست Gear VR موجود است و این برنامه شامل بیش از ۱۲۰۰ ویدئو ۳۶۰ درجه بری ای هدست است.

از زمانی که هدست Gear VR و همچنین هدست های دیگر VR منتشر شدند بسیاری از توسعه دهنده ها از مزیت آنها استفاده کرده اند. بازی Resident Evil 7 یکی از آخرین نمونه هایی است که به عنوان یک بازی واقعیت مجازی بر روی PSVR منتشر خواهد شد. در پی این اخبار شایعه ای دیگر مبنی بر انتشار بازی Resident Evil 7 بر روی  Nintendo Switch به وجود آمد که خبر از پشتیبانی آن بر هدست این کنسول دارد.

آیا فکر نمی کنید که هدست های واقعیت مجازی از بزرگترین اختراعات برای دنیای گیمینگ هستند؟ نظرات خود را درباره هدست Gear VR با ما در میان بگذارید.

منبع : Segmentnext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید