آیا ممکن است نینتندو سوئیچ از Xbox One قویتر باشد؟

1
 خب این هم از شایعات تازه ای که راجبه کنسول چدید نینتندو یعنی سوئیچ است. با اینکه نمیدانیم این کنسول چقدر قدرتمند خواهد بود ولی مواردی هستند که ممکن است به ما کمک کنند بیشتر راجبه این سوال بفهمیم. در ادامه “آیا ممکن است نینتندو سوئیچ از Xbox One قویتر باشد ؟” با گیم سورس همراه باشید.

براساس اطلاعاتی که از یک کارمند چینی به دستمان رسید، ممکن است نینتندو سوئیچ از Xbox One قویتر باشد ، که صفحه لمسی۱۰۸۰p را پشتیبانی میکند(علیرغم شایعه که میگفت این صفحه ۷۲۰p خواهد بود).

همچنین شایعه است که این کنسول شامل ویژگی های زیر است:

  • ARM A73 Pascal CPU
  • ۹۲۱mhz GPU
  • USB 3.0 port, a 2.0
  • HDMI input

به هرحال، یکی از عنوان هایی که ممکن است برای نینتندو سوئیچ عرضه شود Skyrim: Special Edition خواهد بود.

نینتندو هرگز این بازی را برای کنسول نینتندو سوئیچ تایید نکرد، تا اینکه تام هاوارد گفت نسخه Skyrim ممکن است برای سوئیچ ساخته شود.

“من عاشق این کنسولم. این شانس رو داشتم که با نینتندو سوئیچ بازی کنم و تجربه ای که داشتم باور کردنی نبود. احتمالا بهترین دمویی بود که تا به حال در مراسم E3 دیده ام. فکر میکنم که نینتندو حسابی دارد روی این کنسول کار می کند و مفتخرم که بگویم Bethesda قرار است از این کنسول پشتیبانی کند. این اولین کاری است که قرار است بر روی نینتندو سوئیچ انجام دهیم. همچنین بازی Skyrim: Special Edition همان بازی روی تلویزیون و دیگر کنسول ها خواهد بود.”

از اینکه Skyrim برای سوئیچ ساخته می شود خوشحالید؟ این اولین دفعه هست که بازی ای به ای قدرتمندی بر روی یک کنسول قابل حمل عرضه خواهد شد. اینها به کنار، ریمستر شده بازی Pokémon Sun and Moon ممکن است بر روی سوئیچ قابل دسترس باشد.

نینتندو واقعا و حسابی دارد بر روی این محصول کار می کند. عرضه کدام صنایع بازی ساز این محصول را جذابتر خواهد کرد؟

نینتندو قرار است کنسول سوئیچ خود را در سال ۲۰۱۷ عرضه کند.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید…

منبع:segmentnext

اشتراک گذاری

۱ دیدگاه

یک نظر دهید