نگاهی اجمالی به اخبار بازی Titanfall 2

0

در این مقاله با ما همراه شوید تا نگاهی اجمالی به اخبار بازی Titanfall 2 داشته باشیم. با گیم سورس همراه باشید.

بازی Titanfall یکی از اولین عناوین انحصاری کنسول Xbox One  بود. مدتی نیز برگ برنده ی این کنسول به حساب می آمد. یادم می آید در مدتی نیز تمامی نگاه ها به این نسخه بود و در مقابل بازی Infamous Second Son قرارش می دادند. رقابت ها تمام  شد و مدتی گذشت. شایعات مبنی بر عرضه ی نسخه ی PS4  این بازی هم به وجود آمد، شایعه ای که هیچگاه به حقیقت تبدیل نشد.

تقریبا اوایل پاییز سال ۲۰۱۵ بود که اولین زمزمه ها برای تایید بازی شنیده شد و در همان زمان نیز بازی به صورت رسمی مورد تایید قرار گرفت. حالا همه منتظر Titanfall 2 بودند که این بار برای PS4 نیز تایید شده بود. طی اولین صحبت ها، Respawn که وظیفه ی ساخت و توسعه ی بازی را بر عهده داشت انتظارات برای Titanfall 2 را سخت توصیف کرد. آن ها می گفتند نسخه ی پیش رو یک بازی بزرگ است و از همگان خواستند تا انتظارات غیر معقول برای این نسخه نداشته باشند. لازم به ذکر است EA همزمان در حال کار برروی نسخه ی جدید Battlefield و Mass Effect نیز هست.

در اخبار بازی Titanfall 2 حضور 6 تایتان تایید شده است - گیم سورس

در اخبار بازی Titanfall 2 حضور ۶ تایتان تایید شده است

اما وضعیت انتشار بازی نیز حالا برای همگان مهم شده بود. سازندگان می گفتند تا آوریل ۲۰۱۷ منتظر بازی Titanfall 2 نباشید. لازم به ذکر است که چند روز قبل از مراسم E3 2016 تاریخ انتشار بازی Titanfall 2 اعلام شد. سازندگان حرف اول خود را مورد رد کردند و روز انتشار را ۲۸ اکتبر اعلام کردند. با اینکه احتمال تاخیر در انتشار بازی وجود دارد اما این کار بسیار عجیب بود و مورد نقد بسیاری قرار گرفت.

اما قصد دارم تا برای شما به یکی از بهترین بخش های بازی اشاره کنم. بازی Titanfall 2 بخش تک نفره خواهد داشت. یکی از بزرگترین انتقاد هایی که بر نسخه ی اول بازی وارد بود نداشتن داستان بود. حالا سازندگان می خواهند این نقطه ضعف را پر کنند؛ البته باید دید به چه نحوی اینکار را انجام می دهند. سازندگان با صراحت گفته اند که بخش داستانی نظر اکثر گیمر ها را به خود جلب می کند، البته این مورد شاید در گفتن بسیار زیبا باشد اما باید دید Respawn چگونه می خواهد آن را پیاده کند. به گفته ی سازندگان خط داستانی بازی Titanfall 2 همانند عناوینی مثل Call of Duty نیست.

طبق اخبار بازی Titanfall 2 مبارزات با هیجان بسیار زیادی دنبال می شود - گیم سورس

طبق اخبار بازی Titanfall 2 مبارزات با هیجان بسیار زیادی دنبال می شود

تا کنون هر چقدر اطلاعات کم از بخش داستاتی بازی بیرون آمده، به جایش جزئیات زیادی از گیم پلی مشخص شده است. اطلاعات جدید بازی Titanfall 2 به خصوص در بخش گیم پلی خبر از یک بازی بسیار جذاب می دهد. البته اطلاعات گیم پلی مقداری گنگ هستند که شاید به خاطر نوآوری های ایجاد شده در بازی باشد.

گیم پلی بخش‌چند نفره بازی Titanfall 2 فوق العاده است. بدون شک این قسمت همه ی ما را شگفت زده می کند. قرار مبارزاتی سرعتی و همراه با هیجان بسیار زیاد را انجام دهید، پس از حالا برایش آماده باشید. امیدوارم که بخش تک نفره و داستانی م دارای گیم پلی ای مانند قسمت مولتی پلیر بازی باشد و بتواند هیجان را به گیمر ها تزریق کند. بخش چند نفره ی Titanfall 2 بسیار شبیه به قسمت اول است، فقط ایرادات آن برطرف شده و اشکال زدایی های لازم برایش انجام شده است.

کلیت اطلاعاتی که از بازی منتشر شده بود برایتان در این مطلب گفته شد و حالا بهتر است به خبر های جانبی بازی بپردازیم. کنترلر Titanfall 2 برای Xbox One در آمازون هم اکنون به فروش می رسد. این کنترلر دارای ویژگی های خاصی است که در حین انجام بازی به آن نیاز پیدا می کنید. اسباب بازی ها و مدل های بازی Titanfall 2 نیز قرار است همراه با انتشار این نسخه به بازار بیاید.

همه چیز خبر از یک بازی بسیار خوب می دهد و ظاهرا گیمر ها می توانند لحظات خوشی را با بازی Titanfall 2 سپری کنند. در ادامه اگر نظری در مورد این بازی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

تهیه شده در گیم سورس

اشتراک گذاری

یک نظر دهید