انتظارات Viking Dev از Nintendo Switch بیشتر از یک کنسول قابل حمل می باشد

0

ننیتندو سوئیچ به نظر میرسد یک ماشین هیجان انگیز باشد، و یقینا محصولی که توسعه دهنده ها را شیفته پتانسیل خود کرده است. با این حال،Peter Nagy، مدیر عامل و رئیس توسعه Gamesfarm، همان هایی که در خحال حاضر بر روی Vikings: Wolves of Midgard کار می کنند، در محاصبه ای انحصاری با GamingBolt گفت که کنسول سوئیچ برای این که بخواهد طنین انداز شود باید چیزی بیشتر از یک محصول ترکیبی باشد. در ادامه مطلب از انتظارات Viking Dev از Nintendo Switch با گیم سورس همراه باشید.

ناگی گفت:” ما قبلا بازی های زیادی را برای نینتندو درست کرده ایم و من درباره کنسولی که در راه هست بسیار هیجان زده ام”. ” همینطور باید اعتراف کنم که ما غرق در به پایان رساندن توسعه بازی Vikings هستیم و بنابراین زمان زیادی برای در نظر گیری کنسولی که در راه هست برای پروژه های آینده نداشته ایم.”

ناگی گفت که ننیتندو سوئیچ این پتانسیل را دارد که انقلابی به وجود آورد، اما در عین حال این پتانسیل میتواند منجر به شکست این کنسول نیز شود.

“کنسول ننیتندو سوئیچ ممکن است نوع جدیدی از بازی را به وجود بیاورد و هیجان زیادی به جامعه بازی ببخشد که این چیز خوبی است. من باید اعتراف کنم که انقلاب را به تکامل ترجیح میدهم، امام بدبختانه ایده های انقلابی اغلب با شکست مواجه می شوند… اما با این حال من امیدوارم که این کنسول یک انقلاب موفقیت امیز باشد.”

در واقع، بحث او سر این است که سوئیچ سوار بر دو چیز جداست که ممکن است قبلا به وسیله کنسول های دیگر پر شده باشد.

“گیم پلی متصل به خانه و بازی قابل حمل چیز خوبی است، اما در حال حاضر پیشینی چگونگی پیاده سازی این ایده غیر ممکن است. ممکن است شاهد این باشیم که مردم ترجیح بدهند ۴k + VR را در خانه استفاده کنند تا از وسیله قابل حمل(مانند گوشی هوشمند) در سفر استفاده کنند… برای تغییر این عملکرد این کنسول باید چیزی بیشتر از ادغام دو رویکرد متفاوت را عرضه دهد.”

اون همینطور اشاره کرد، بدون اطلاع بیشتر از این دستگاه، هرگونه ارزیابی نهایی راجبه این دستگاه زود و بیهوده است.

“از نقطه نظر یک توسعه دهنده بدون مشخصات دقیق و کنترل در دست مشکل است که چیز منطقی راجبه این دستگاه گفته شود…”

نینتندو بارها اشاره کرده است که سوئیچ بیشتر از ان چیزی است که نشان داده اند( البته چیزی که تا به حال نشان داده اند خیلی بزرگ است) – و انها جزئیات ریزی را مخفی کرده اند. فرض من این است که در ژانویه موقعی که نینتندو مراسم کنسول جدیدش را بگیرد، آن را خواهیم فهمید.

نظرات خود را در مورد انتظارات Viking Dev از Nintendo Switch با ما در میان بگذارید ….
منبع: Gamingbolt

اشتراک گذاری

یک نظر دهید