پیش خرید نسخه PC بازی Mass Effect Andromeda اندکی زودتر فعال خواهد شد

0

تاریخ پیش خرید نسخه PC بازی Mass Effect Andromeda اخیرا اعلام شد و همه باید بیشتر از قبل آماده یکی از بزرگترین بازی های سبک RPG سال ۲۰۱۷ باشند. Bioware اعلام کرد که پیش خرید نسخه PC بازی Mass Effect Andromeda از ۱۷ مارچ (۲۷ اسفند) شروع خواهد شد ، در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

کاربران می توانند ۴ روز قبل از انتشار بازی آن را خریداری کنند ، نسخه های PS4 و Xbox One بازی Mass Effect Andromeda نیز هم زمان به نسخه PC منتشر می شوند ولی هنوز تاریخ پیش خرید آن ها تائید نشده است. کاربران PC می توانند از ۲۷ اسفند با اتصال به EA Origin بازی را خرید و دانلود نمایند ولی برای اجرای آن باید تا ۲۱ مارچ (اول فروردین ۹۵) صبر کنند.

Bioware همچنین تائید کرد که هیچگونه Season Pass برای بازی Mass Effect Andromeda وجود نخواهد داشت. همانطور این کمپانی حتی یک Season Pass هم برای Titanfall 2 منتشر نکرد ، مطمئنا با Mass Effect Andromeda نیز همین رفتار را خواهد داشت ولی باید این نکته را هم در نظر گرفت که به جای هر چیزی کمپانی یک بسته الحاقی رایگان را پس از انتشار در اختیار طرفداران Titanfall 2 قرار داد.

با اینکه هیچ کس انتظار بسته الحاقی رایگان برای عنوان Andromeda را ندارد ولی امید بر این است که آپدیت های آن رایگان باشند. ب هر حال EA تائید کرد که نسخه PC بازی Mass Effect Andromeda از نرخ فریم پایدار و خوبی برخوردار خواهد بود ولی به شرط اینکه سیستم کامپیوتری شما نیز مناسب باشد.

نسخه Xbox One بازی با رزولیشن ۹۰۰p و نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه خواهد بود و نسخه PS4 بازی نیز با رزولیشن ۱۰۸۰p اجرا خواهد شد. بازی Mass Effect Andromeda در ۲۱ مارچ (اول فروردین ۹۵) برای پلتفرم های Xbox One ، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

نظرات خود را درباره تاریخ پیش خرید نسخه PC بازی Mass Effect Andromeda با گیم سورس در میان بگذارید.

منبع : Segmentnext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید