تاریخ انتشار نسخه PC بازی Final Fantasy VII Remake مشخص شد | نسخه PS4 زودتر منتشر خواهد شد

0

به زودی Square Enix سی سالگی سری بازی های Final Fantasy را در سال ۲۰۱۷ جشن خواهد گرفت. این جشن با اعلامیه ای مهم تر شروع خواهد شد ، این اعلامیه همان انتشار قسمت اول بازی Final Fantasy VII Remake برای PS4 می باشد ، این جزئیات از طریق وبسایتی به نام VGLeaks منتشر شده اند. علاوه بر این Square Enix برای شگفت انگیز تر کردن این جشن ، Final Fantasy XII: The Zodiac Age را نیز منتشر خواهد کرد ولی نسخه PC بازی Final Fantasy VII Remake یک سال دیر تر در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

این وبسایت اشاره کرده است که نسخه PS4 بازی در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد که سه بازی Final Fantasy XIII ، Final Fantasy XIII-2 و Fantasy Lightning Returns را در خود جای داده است که با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه و رزولشین ۱۰۸۰P منتشر خواهد شد. این کالشکن بازی برای PS4 و PS Vita تا نسخه ۹ را خواهد شد.

در مورد قسمت اول نسخه PC بازی Final Fantasy VII Remake و Final Fantasy XV نیز گفته می شود که این نسخه ها نیز در اوایل یا اواسط سال ۲۰۱۸ منتشر می شوند. VGLeaks منبع قابل اعتمادی است ولی ظاهرا در این مورد مبالغه می کند ، ما نیز فعلا این موضوع در لیست شایعه ها قرار می دهیم.

نظرات خود را درباره نسخه PC بازی Final Fantasy VII Remake و همچنین نسخه PS4 آن با ما در میان بگذارید.

منبع : Gamepur

اشتراک گذاری

یک نظر دهید