خالق موزیک Final Fantasy VII در نسخه‌ی بازسازی این عنوان نقشی ندارد

3

در کنفرانس E3 شرکت سونی، از نسخه‌ی ریمیک Final Fantasy VII پرده‌برداری شد. این عنوان که برای اولین بار در نسل پنجم و کنسول PS1 عرضه شد؛ موفقیت‌های زیادی را نه تنها در ژاپن بلکه سراسر دنیا به دست آورد که یکی از دلایل آن را می‌توان موزیکش نام برد. حال براساس اطلاعات به دست آمده، خالق موزیک Final Fantasy VII در نسخه‌ی ریمیک این عنوان نقشی ندارد. برای اطلاعات بیشتر با گیم سورس همراه باشید.

طبق مصاحبه‌ای که Nobuo Uematsu، آهنگ‌ساز سری، داشته است؛ وی حضوری در Final Fantasy VII Remake نخواهد داشت. باید دید که اسکوارانیکس قصد دارد تا موزیک‌های بازی اصلی را بازسازی کرده و در این عنوان قرار دهد یا از آهنگ‌ساز جدیدی برای ساخت قطعه‌های این اثر استفاده می‌کند. حتی امکان دارد همان شیوه‌ی انیمیشن Final Fantasy VII: Advent Children پیش گرفته شده و در کنار قطعه‌های جدید، شاهد بازسازی برخی قطعه‌های قدیمی برای موزیک‌ Final Fantasy VII نیز باشیم.

آهنگ‌ساز افسانه‌ای فاینال فانتزی در ساخت موزیک Final Fantasy VII Remake حضور نخواهد داشت

موفقیت‌ها و محبوبیت‌های Final Fantasy VII به قدری بالا بود که در سال ۲۰۰۵ انیمیشنی با عنوان Final Fantasy VII: Advent Children منتشر شد. داستان این انیمیشن که به ادامه‌ی بازی اصلی می‌پرداخت توانست علاوه بر فروش بالا تحسین منتقدان را نیز برانگیزد. موفقیت‌های بازی اصلی و انیمیشن باعث شد تا با راه افتادن تب بازسازی بازی‌ها، طرفداران سال‌ها به اسکوارانیکس برای بازسازی قسمت هفتم سری فاینال فانتزی درخواست کنند. Final Fantasy VII Remake که توسط تتسویا نومورا، کارگردان بازی اصلی و انیمیشن، کارگردانی خواهد شد برای انتشار به صورت انحصار زمانی برای PS4 برنامه‌ریزی شده است.

برای اطلاعات بیشتر، بهتر است بدانید که Remake با Remaster تفاوت‌هایی دارد. در ریمستر، تنها شاهد تفاوت‌هایی در زمینه‌ی گرافیک، تصویر و صدا هستیم. اما در ریمیک علاوه بر ویژگی‌های یاد شده، شاهد تغییراتی در گیم‌پلی یا داستان نیز بوده و حتی بازی دوباره از پایه ساخته می‌شود.

آیا تغییر سازنده‌ی موزیک Final Fantasy VII Remake را امری منفی می‌دانید؟ نظرات خود را دربازه‌ی موزیک Final Fantasy VII با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Dualshockers

اشتراک گذاری

3 دیدگاه

  1. راستی شما که بازی ایرانیم نقد میکنید، بازی درخت جادویی رم نقد کنید باحاله و Hd هم هس.
    مراحل آخرش نابودم کرد تا رد شدم ولی در کل کیف داشت 🙂

یک نظر دهید