همکاری Kojima با Guerrilla Games: استفاده از موتور بازی Horizon: Zero Dawn در Death Stranding

0

کمپانی Kojima در حال همکاری با کمپانی Guerrilla Games بر روی بازی Death Stranding می باشد و از موتور Guerilla’s Decima برای آن استفاده خواهد نمود، که امروز این اطلاعیه صادر شد. آیا استفاده از موتور بازی Horizon: Zero Dawn در Death Stranding ایده خوبی است؟ چرا کمپانی کوجیما تصمیم به چنین کاری گرفته است؟ در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

این اطلاعات در پنل Death Stranding در مراسم PlayStation Experience به اشتراک گذاشته شد. بعد از بحث بر روی اخرین تریلر عرضه شده از بازی، کوجیما به هرمن هالست از شکرت گوریلا و ماکر کرنی از شرکت سونی بر روی صحنه ملحق شد. کرنی راجبه سفرش با کوجیما برای ملاقات با توسعه دهنده ها حرف زد که میخواستند تکنولوژی  مناسب برای بازی Death Stranding پیدا کنند.

کرنی گفت:”متاسفانه کوجیما باید تکنولوژی خود را در دستان کارمندان سابق خود رها کند و برای همین ما عازم سفری برای پیدا کردن موتوری برای بازی او شدیم.”

کوجیما در نهایت Decima را انتخاب کرد، موتوری که برای قدرت بخشیدن به همه بازی های Guerrilla استفاده می شود، که شامل بازی Horizon: Zero Dawn نیز که در راه است می شوند. هالت اضافه کرد که برای این پروژه حاضر هستند و کوجیما نیز گفت در دیدارش با تیم گوریلا حس خوبی داشته است.

بحثی راجبه این بود که ایا این موتور قابلیت این را دارد تا از پس یک نقشه جهان باز بربیاید یا نه، در حالی که این به این معنی نیست که بازی Death Stranding نقشه جهان باز خواهد بود. کوجیما همینطور این را گفت که تریلر دوم این بازی بر روی  PS4 Pro اجرا شده است.

جزئیات دیگری از این حقیقت حکایت میکنند که در بازی شخصیت های زن نیز وجود خواهند داشت، البته کوجیما هنوز آماده ی افشای این حقیقت نیست. او همینطور گفت که کاراکتر بازی شده به وسیله Mads Mikkelsen در تریلر دوم  آنتاگونیست بازی Death Stranding خواهد بود.

این پنل هنوز در حال ادامه در مراسم می باشد، و ما خبرهای جدید را که کوجیما و شرکتش در اختیار عموم بگذارند را به اطلاعتان خواهیم رساند. پس در ادامه با ما همراه باشید…

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید…

منبع: gamespot

اشتراک گذاری

یک نظر دهید