مدیران بازی Assassin’s Creed برنامه خاصی برای کنسول های Nintendo دارند

0

این طور به نظر می رسد بازی Assassin’s Creed که محصول یوبیسافت است در حال حاضر  برای سال آینده آماده انتشار است که در این حین تصمیم به انتشار این بازی برای کنسول های Nintendo Switch نیز کرده است. به گفته های یوبیسافت در توئیتر، Laura Dale تایید کرده است که شرکت سازننده بازی Assassin’s Creed تصمیم به انتشار این بازی در کنسول های Nintendo نموده است. با ادامه مطلب  بازی Assassin’s Creed  با گیم سورس همراه باشید.

بازی جدید Assassin’s Creed برای اولین در سال ۲۰۱۵ با Assassin’s Creed Syndicate رواانه بازار گردید. این سری از نسخه های منتشر شده فروش موفقی با این عرضه داشت و توانست رکورد بازی های دیگر را بزند. این اولین باری بود که یکی از سری بازی ها توانست موفق تر از نسخه اول خود Assassin’s Creed II  که در سال ۲۰۰۹ عرضه گردید باشد.

بازی جدید  Assassin’s Creed  برنامه ریزی های کرده است با تمام امکانات فیزیکی در مصر باستان ظاهر شد و تماما بر گرفته شده از بازی Witcher 3 است. یقینا داشتن یک بازی که بازی کردن آن بسیار شیرین و فوق العاده باشد بسیار مفید است. بعلاوه یوبیسافت به فکر این است که بازی های خود را برای  کنسول های دستی دیگری مثل  Wii U  نیز پس از انتشار بازی خود بر روی کنسول Nintendo نیز قرار دهد.

نظرات خود را در مورد  بازی Assassin’s Creed   با ما در میان بگذارید…

منبع : gamingbolt

اشتراک گذاری

یک نظر دهید