فیلم The Division با حضور جیک جیلنهال رسما تایید شد

0

فیلم The Division با حضور جیک جیلنهال رسما تایید شد. در ادامه برای کسب اطلاعات کامل و دقیق با گیم سورس همراه شوید.

زمانی که بازی The Division در ماه مارچ عرضه شد موفقیت های بزرگی برای شرکت سازنده آن Tom Clancy’s به ارمغان آورد و نظر گیمر ها را راجب بازی شوتر آنلاین به کلی تغییر داد و توانست طرافداران زیادی را جذب خود کند.

فیلم The Division با حضور جیک جیلنهال ساخته می شود

این بازی دارای گیم پلی ای جامد بود اما دارای بخش داستانی نسبتا خوبی بود که به خوبی می درخشید و به خوبی نابودی شهر نیویورک را به تصویر کشیده بود و شما را در این شهر باید برای بقا بجنگید و از خود دفاع کنید.

تقریبا زمانی که اعلام شد برای بازی The Division فیلم نیز در نظر گرفته شده است طرفداران بازی به شدت شگفت زده شدند که به زودی شاهد فیلمی از عنوان The Division خواهند بود و این خبر زمانی جذاب تر می شود که اعلام شد ستاره های بزرگی نیز در این فیلم حظور دارند که می تواند محبوبیت این بازی را چند برابر کند.

بازی The Division برروی پرده سینما خواهد رفت و نبرد در این فیلم برای برقراری نظم در منهتن است که به صورت فیلم درآمده است و تولید کننده آن Ubisoft Motion Pictures است و ستاره هایی همچون جسیکا چاستین که در فیلم Zero Dark Thirty ایفای نقش کرده بود و جیک جیلنهال که در فیلم End of Watch و Nightcrawler ححظور داشت نیز در این فیلم ایفای نقش می کنند که خبر خوشی برای طرفداران این بازی است.

یوبیسافت در حال آماده سازی برای حمله ای بزرگ در صنغت فیلم سازی است و با معرفی عناوینی محبوب سعی در موفقیت در بازار فیلم سازی نیز می باشدو فیلم بازی Assassin’s Creed نیز در ماه دسامبر اکران می شود و برنامه های دیگری نیز دارد که به زودی برروی صفحه های بزرگ سینما شاهد آنها خواهیم بود از جمله فیلم بازی هایی همچون Splinter Cell و Ghost Recon و Watch Dogs و …. که به نظر می رسد تماما فشار ها بر روی فیلم Assassin’s Creed که اولین فیلمی است که اکران می شود باشد که به خوبی عرضه شود و بتواند انتظارات را برآورده کند.

تاریخ اکران فیلم The Division هنوز اعلام نشده است. از آنجایی که تازه پیش تولید این فیلم شروع شده هنوز برای اعلام تاریخ قطعی اکران کمی زود است و Freckle Films و Nine Stories به ترتیب در بخش پشت صحنه فیلم مشغول خواهند بود.

فیلم The Division دارای داستان های بی شماری از عشق و خیانت و نابودی شهر و مردم و شجاعت است اما باید منتظر ماند و دید این فیلم چه راهی را طی می کند.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا فیلم The Division با حضور جیک جیلنهال جذاب خواهد بود؟ با ما در میان بگذارید.

منبع: Attack Of The Fan Boy

اشتراک گذاری

یک نظر دهید