هیدئو کوجیما در حال استخدام عواملی برای توسعه بازی Death Stranding است

0

در حال حاضر می خواهیم در مورد استخدام اعضای قبلی کونامی مثل شینجی هیرانو (Shinji Hirano) مدیر قبلی کونامی در اروپا از طرف کوجیما بحث هایی را به میان آوریم. این حرکت نشان دهنده این است که چقدر کمپانی در مورد بازی و اعضای آن استخدامی آن وسواس کامل را از طرف شخص هیدئو کوجیما را دارند. او حتی Yasuhiro Kawakami ( هنرمند سینمایی) ، Masaki Saito و Jackie Tan (طراح بازی) ، Chihoko Uchiyama ( طراح ارشد شخصیت ها ) و درنهایت Akio Sakamoto به کمپانی کوجیما پیوستند. او حتی یکی از نفرات FOX Engine را به اختیار خود در آورده است. پس این حرکتی خوبی برای توسعه بازی Death Stranding این کمپانی محسوب می شود. با ادامه مطلب در مورد توسعه بازی Death Stranding با سایت گیم سورس همراه باشید.

Norman Reedus یکی از کاراکترهای اصلی بازی Death Stranding است. او که در سریال Walking Dead نقش  Daryl Dixon را بازی کرده است اما بر اساس گفته های هیدئو کوجیما کوجیما این بازی چهره متفاوتی از این شخص را نشان خواهد داد.

متن زیر مطالبی از گفتگوی کوجیما با Sugoi-Japan است :

در تریلر اول ، من چهره متفاوتی از Norman Reedus را در این تیزر نشان داده ام. بسیاری از مردم شناختی از Daryl در سریال The Walking Dead دارند به هر حال Norman در این تیزر عریان ظاهر می شود.

بازی Death Stranding از موتور گرافیکی Decima ساخته گوریلا گیم را استفاده می کند. کوجیما این موتور گرافیکی را تحسین کرده است و واقعی بودن تصاویر در این موتور گرافیکی سخن گفته است اما هدفی برای ایجاد دنیای مثل بازی Horizon: Zero Dawn گوریلا گیمز ندارد. بازی Death Stranding توسط کمپانی Kojima با سبک اکشن فقط برای پلی استیشن ۴ و PS4 Pro منتشر خواهد شد. احتمالا این بازی در ۲۰۱۸ روانه بازار گردد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید…

منبع : Segmentnext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید