ویدیو: سلاح های Titanfall 2 در لگو نیز ساخته شد

0

هنرهای رباتیک مجسمه سازی یا همان لگو امروزه تبدیل به یکی از بهترین و زیبا ترین و صد البته مهم ترین هنر های صنعتی دنیا شده است،این قابلیت که میتوانید هرچیزی را که بخواهید بسازید باعث شده دسترسی نامحدودی به انواع خلاقیت ها پیدا شود، حال بعد از مدتها سلاح های Titanfall 2 نیز به دنیای لگو وارد شد و واقعا عملکرد زیبایی نیز در طراحی و عملکرد آن داشته است،در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

سازنده سلاح های Titanfall 2 در لگو توانسته بعد از معرفی بسیار عالی سلاح ها آن هارا در دنیای واقعی نیز با افکت های ویژه به چالش بکشد چرا که علاوه بر سلاح اصلی مچ بند تغییر وضعیت در بازی نیز ساخته شده و با کار گرافیکی بسیار خوب طراح توانسته تبدیل به واقعیت بشود.میتوانید ویدئو ی سلاح های Titanfall 2 را در بالا مشاهده کنید.

[آرشیو]بازی Titanfall یکی از اولین عناوین انحصاری کنسول Xbox One  بود. مدتی نیز برگ برنده ی این کنسول به حساب می آمد. یادم می آید در مدتی نیز تمامی نگاه ها به این نسخه بود و در مقابل بازی Infamous Second Son قرارش می دادند. رقابت ها تمام  شد و مدتی گذشت. شایعات مبنی بر عرضه ی نسخه ی PS4  این بازی هم به وجود آمد، شایعه ای که هیچگاه به حقیقت تبدیل نشد.

تقریبا اوایل پاییز سال ۲۰۱۵ بود که اولین زمزمه ها برای تایید بازی شنیده شد و در همان زمان نیز بازی به صورت رسمی مورد تایید قرار گرفت. حالا همه منتظر Titanfall 2 بودند که این بار برای PS4 نیز تایید شده بود. طی اولین صحبت ها، Respawn که وظیفه ی ساخت و توسعه ی بازی را بر عهده داشت انتظارات برای Titanfall 2 را سخت توصیف کرد. آن ها می گفتند نسخه ی پیش رو یک بازی بزرگ است و از همگان خواستند تا انتظارات غیر معقول برای این نسخه نداشته باشند. لازم به ذکر است EA همزمان در حال کار برروی نسخه ی جدید Battlefield و Mass Effect نیز هست.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری

یک نظر دهید