سازنده بازی Mass Effect: Andromeda برنامه ای برای Nintendo Switch ندارد

0

Mike Gamble ، تهیه کننده بازی Mass Effect: Andromeda در مصاحبه خود با Stevivor اشاره کرد که BioWare برنامه ای برای انتشار بازی بر روی Nintendo Switch ندارد ولی اگر طرفداران خواهان این بازی بر روی کنسول های خود هستند سازنده بازی Mass Effect: Andromeda  حتما این مورد را در نظر خواهد گرفت. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

Gamble به طور واضح تر در مصاحبه خود گفت :

بله ، ولی الان نه ، نه! ما برنامه ای برای این کار نداریم ولی خب چه کسی می داند ممکن است Switch عرضه شود و همه در پی آن باشند. ما هیچ وقت همه راه را نمی بندیم.

همانطور که Mass Effect 3 بر روی Wii U منتشر شد ممکن است طرفداران دوباره با درخواست هایشان سازنده بازی Mass Effect: Andromeda را مجبور به انتشار بازی بر روی کنسول جدید Nintendo بکنند و مطمئنا این امید وجود دارد. عنوان Andromeda در پاییز ۲۰۱۷ بر روی پلتفرم های Xbox One ، PS4 و PC منتشر خواهد شد. در مصاحبه با Stevivor ، آقای Gamble اشاره کرد که BioWare قرار است صحبت های بیشتری در مورد بهبود کارایی بازی بر روی PS4 Pro در ژانویه یا فوریه داشته باشد در پی این گزارش ها به سازگاری مناسب بازی بر روی Project Scorpio نیز صحبت شد.

ما با توجه به سر و صدایی به خاطر Switch بر پا شده اطلاعات زیادی در مورد آن داریم ، قیمت و اطلاعات کامل کنسول جدید Nintendo قرار است در ۱۲ ژانویه اعلام شوند.

نظرات خود را درباره موضع های جدید سازنده بازی Mass Effect: Andromeda با گیم سورس در میان بگذارید.

منبع : Gamespot

اشتراک گذاری

یک نظر دهید