بازی Mass Effect Andromeda در زمان انتشار از زبان عربی پشتیبانی نخواهد کرد

0

اگر هنوز امیدوار هستید که بازی Mass Effect Andromeda را با زبان عربی اجرا کنید ، متاسفانه این اتفاق رخ نخواهد داد. مدیر عامل BioWare ، آقای Aaryn Flynn امروز در صفحه توئیتر خود این به توضیح این موضوع پرداخت ، در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

همچنین مطالعه کنید : کنترلر PC بازی Mass Effect Andromeda توسط BioWare تائید شد

البته تمام امید ما برای نسخه خاورمیانه این بازی از دست نرفته است و Aaryn Flynn به این موضوع نیز اشاره داشت که امکان اضافه کردن زبان های دیگر در آینده (از طریق پچ) وجود دارد.

اگر دقت داشته باشید ما گفتیم در زمان انتشار از زبان عربی پشتیبانی نمی شود ولی به هرحال می توانیم در آینده از طریق یک پچ به آن رسیدگی کنیم.

@AarynFlynn هفتم ژانویه ۲۰۱۷ – ۱۸ دی

Flynn همچنین اشاره کرد که این یکی از روش هایی بود که از درخواست ها و سطح طرفداران خود آگاه شویم که متوجه شدیم بسیاری از کاربران درخواست وجود زبان عربی در بازی را دارند.

از شما متشکرم ، ولی این سنجش بود تا ببینیم چقدر از طرفداران ما این درخواست را خواهند داشت.

Aaryn Flynn (@AarynFlynn) هشتم ژانویه ۲۰۱۷ – ۱۸ دی

در اخباری با منابع ضعیف تر Flynn همچنین تائید کرد که بازی هم بر روی Xbox One S و هم مدل های دوگانه PS4 از HDR پشتیبانی خواهد کرد ولی او هیچ پاسخی برای پشتیبانی HDR بر روی نسخه PC این بازی نداشت. اگر می خواهید صحنه هایی از بازی را مشاهده کنید می توانید تریلر گیم پلی CES 2017 بازی Mass Effect Andromeda را تماشا کنید که بخش هایی از فضای بازی ، مبارزه ها ، قابلیت های پروفایل و کلاس های بازی در زمان پرواز را مشاهده کنید.

تاریخ انتشار رسمی Mass Effect Andromeda هم که بالاخره مشخص شد و بر طبق آن بازی Mass Effect Andromeda در تاریخ ۲۱ مارچ برای آمریکای شمالی و ۲۳ مارچ برای اروپا بر روی پلتفرم های Xbox One ، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

نظرات خود را درباره عدم وجود زبان عربی برای بازی Mass Effect Andromeda در زمان انتشار با گیم سورس در میان بگذارید.

منبع : Dualshockers

اشتراک گذاری

یک نظر دهید