دومین دموی Nioh برای PS4 منتشر شد

0

دومین دموی Nioh برای PS4 منتشر شد. در ادامه برای کسب اطلاعات کامل و جامع با ما در گیم سورس همراه باشید.

دومین دموی عنوان Nioh هم اکنون برای دانلود در دسترس است.همانند دموی اولی که از این بازی منتشر شد،این دموی جدید هم شامل چند ساعت بازی خواهد بود و در آخر هم برای آنهایی که آنرا به اتمام برسانند جایزه ای در نظر گرفته شده است.

دومین دموی Nioh برای PS4 منتشر شد

دمو شامل محتویات جدیدی است و همچین شانس دیگری برای بدست آوردن DLC این عنوان که پس از انتشار بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

این دمو را فقط به صورت آنلاین می توان بازی کرد و حجم آن حدود ۶گیگابایت است.

پس از انتشار اولین دمو، Team Ninja شاهد بازخوردهای زیادی بود و برای همین نسخه ای دیگر از دمو را منتشر کرده است.

همانطور که اشاره شد این دمو محتویات و تغییراتی را داشته است که این تغییرات شامل حذف weapon durability و معرفی hard lock-on system بوده است.این دو قطعا روند دمو را بهتر کرده اند.

Nioh قرار است امسال همه را به هیجان بیاورد چرا که گفته شده هنوز خیلی چیزها در مورد آن مشخص نشده و حرف های زیادی برای گفتن دارد.

با به اتمام رساندن این دمو(دموی دوم) شما DLC این عنوان به نام Mark of the Conqueror را به طور رایگان دریافت خواهید کرد البته با تمام کردن دموی قبلی نیز این DLC را خواهید گرفت و درواقع این شانس دومی برای بدست آن بود.اگر هم دموی قبلی را تمام کرده باشید،مبلغی را به عنوان جایزه به همراه سلاح های جدید و قابلیت رد کردن برای رسیدن به مرحله جدید را به دست خواهید آورد که با تمام کردن آن هم DLC دیگری به نام Marks of the Strong بدست می آورید.

این دمو فعلا در اروپا قابل دسترسی است به احتمالا به زودی در ایالات متحده نیز قابل دانلود خواهد بود.

Nioh تاریخ انتشار مشخصی ندارد.سازندگان تنها گفته اند که قرار است به عنوان یک بازی انحصاری در پایان امسال برای PS4 منتشر شود.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید