دموی قابل بازی Homefront The Revolution در EGX ۲۰۱۵ تجربه کنید

0

Homefront The Revolution در ماه سپتامبر در مراسم EGX ۲۰۱۵ برای علاقه‌مندان این بازی، قابل بازی خواهد بود. در ادامه خبر با گیم سورس همراه باشید.

دموی قابل بازی Homefront The Revolution در نمایشگاه EGX ۲۰۱۵

استدیو Deep Silver به تازگی تایید کرده است که دموی قابل بازی Homefront The Revolution در مراسم EGX ۲۰۱۵ برای تمامی علاقه‌مندان به این بازی، قابل بازی خواهد بود. این مراسم قرار است در ماه سپتامبر برگزار شود تا علاقه مندان به این بازی، از دموی قابل بازی Homefront Revolution در این مراسم لذت ببرند. مطمئنا با تجربه دموی قابل بازی Homefront The Revolution در این مراسم، اطلاعات خوب و مفیدی از بازی، قبل از انتشارش در اختیار بسیاری از طرفداران Homefront The Revolution قرار می‌گیرد. داستان بازی دقیقا پس از داستان نسخه اول رخ خواهد داد. کشور آمریکا توسط نیروهای کره شمالی به تصرف درآمده است و شما نقش یک آمریکایی شورشی وطن پرست را به دست خواهید گرفت تا برای آزادسازی کشور خود تلاش کنید. علاقه مندان بازی Homefront The Revolution که توانایی حضور در این نمایشگاه را دارند، به هیچ وجه تجربه دمو قابل بازی این عنوان را از دست ندهند. همچنین استدیو Deep Silver تریلری از گیمپلی این بازی را در نمایشگاه گیمزکام سال ۲۰۱۵ که چندی پیش برگزار شده بود، به نمایش گذاشت. این بازی توسط استدیو Dumbuster در دست ساخت قرار دارد.

این مراسم از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ سپتامبر در شهر بیرمنگام کشور انگستان برگزار خواهد شد.

Homefront The Revolution در تاریخی نامعلوم در سال ۲۰۱۶ برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

نظر شما در رابطه با بازی Homefront The Revolution چیست؟‌ به نظر شما دموی قابل بازی Homefront The Revolution طرفداران را راضی خواهد کرد؟ نظر خود را در این باره با گیم سورس در میان بگذارید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری

یک نظر دهید