نظرات مدیر عامل سونی در مورد PS VR شروع آن را طوفانی نامیده است

0

سال ۲۰۱۶ امضاء خود را در مسیر بزرگ در مورد PS VR ثبت کرد ،و Oculus Rift ، HTC Vive از جمله از آن دسته هایی بودند که مدت خیلی بود که در انتظار آن بودند. در حالی که هیچ کدام یک از این سه دسته به تخفیف در نمودار یا بازی های ویژه بوده است.در حال حاضر هدست های واقعیت مجازی سونی تا به حال بهترین فروش نمایندگی دست یافته است.

مدیر عامل سونی “Kaz Hirai”در مورد PS VR در مراسم Sony CES در لوس آنجلس صحبت کرد و افزود شروع فروش این هدست ها طوفانی شد.او افزود”واقعیت مجازی PS در اکتبر ماه پیش شروع منتشر شد و می اندیشیم دست آورد عالی در این ایام تعطیلی بدست بیاورد.بنابر این با واقعیت مجازی PS قادر برای ارائه تلخ و تحول جدیدی در تجربیات بازی و جاه طلبی ما درباره ی واقعیت مجازی برای بازی محدود نخواهد بود.

او همچنان جدید ترین هدست واقعیت مجازی از شرکت  Sony Music Entertainment را بنام Carry me اعلام کرد: تجربه ی واقعیت مجازی ، الآن به قیمت $۱٫۹۹ موجود میباشد و آن را به عنوان زیر توضیح داده است.

هدست  “Carry Me” الهام گرفته از آهنگ های سوپر استار موسیقی Kygo ، این انقلابی برای شما در مورد جهان بصری خیره کننده و غرق شما در محیط اقیانوس ، جنگل ، کوه ها ، آسمان ها و در آخر گردش حماسی در کیهان را تجربه کنید.احساس باور نکردنی از جهان را در مقیاسات بزرگ را برای شما ارائه میکند.واقعیت را از طرفداران موسیقی سوال کنید.در ادامه در مورد PS VR با گیم سورس همراه باشید.

با وجود این ها سونی ظاهرا از چگونگی کارکرد VR خود راضی است این تمام انتظارات سونی نبود که که از این دستگاه در سال ۲۰۱۶ داشت. آنالیزها تایید کرده اند قریب به ۲٫۶ میلیون در آخر سال ۲۰۱۶ این VR به فروش رسیده است اگر چه سوپر دیتا های این بازی ها بسیار بالاست اما در کمترین حالت ۷۵۰K بوده است. به تخمین کمپانی Vive تا ۴۵۰K و به تخمین Rift شاید تا ۳۵۵K کاهش یابد.

منبع: attackofthefanboy

 

اشتراک گذاری

یک نظر دهید