در آمد بازی Super Mario Run از زمان انتشارش، ۳۰ میلیون دلار گزارش شده است

0

بر اساس گزارشات جدید بازی Super Mario Run توانسته دانلود خود را به ۹۰ میلیون بار پس از انتشارش در میانه ماه دسامبر برساند. این بازی بیشتر برای دستگاه های Nintendo ساخته شده است و هم اکنون بر روی اسمارتفون ها نیز قابل نصب می باشد. با ادامه مطلب در مورد در آمد بازی Super Mario Run با گیم سورس همراه باشید.

بر اساس داده های Newzoo گزارش هایش در وال استریت ژورنال که در آمد بازی Super Mario Run در این اواخر به ۳۰ میلیون رسیده است. به نظر می آید که در حدود ۳ میلیون از مردم برای بازگشایی مراحل بعدی این بازی در حدود ۱۰ میلیون دلار هزینه کرده اند. بر خلاف برخی از بازی های موبایل بازی Super Mario Run مثل هیچ بازی پیشنهادی به سبک microtransactions (این یک تجارت مجازی است در حالی که فرد بازی را به صورت رایگان دانلود می کند پس از گذراندن چند مرحله از بازی از وی تقاضا پرداخت پول برای گشایش مراحل جدید می شود) نیست. در واقع کمپانی Nintendo برنامه خاصی برای آینده این بازی با این حجم فروش خود ندارد.

به صورت رسمی کمپانی Nintendo  با انتشار این بازی در چهار روز اول انتشار بیش از ۴۰ میلیون بار برای اولین بار و پس از یک هفته به ۵۰ میلیون بار رساند. کمپانی Nintendo هرگز  از درآمد این بازی را اعلام نکرده است  و این واقعا تعجب برانگیز نیست چنین فروشی از آنها ببینیم. بازی Super Mario Run در حال حاضر بر روی دستگاه هایی که سیستم عامل iOS دارند قابل اجراست. نسخه آندروید این بازی در سال ۲۰۱۷ برای برخی نسخه بالا منتشر خواهد شد.

نظرات خود را در مورد در آمد بازی Super Mario Run با ما در میان بگذارید…

منبع : Gamespot

اشتراک گذاری

یک نظر دهید