توضیحات هیدئو کوجیما در مورد نقش Norman Reedus در بازی Death Stranding

0

اگر هنوز اطلاعاتی در مورد بازی Death Stranding نمی دانید هیدئو کوجیما سخنان بسیاری در این مورد کرده است و در این خبر به رابطه نقش Norman Reedus کسی که همه به خوبی او را از سریال The Walking Dead می شناسند پرداخته است. Norman Reedus و Kojima برای چندین سال است که با یکدیگر کار می کنند در حقیقت یک نسخه جدید از Silent Hill برای عنوان آن خواهد بود همچنین همکاری با Guillermo Del Toro نیز هم هست. به هرحال زمانی که کونامی از کوجیما دلسرد شد آنها تصمیم به لغو بازی   Silent Hill کردند و اساسا باعث شد Norman Reedus چندین سال منتظر این نقش بماند. با ادامه مطلب در مورد نقش Norman Reedus با سایت گیم سورس همراه باشید.

 به هر حال ، الان Reedus و Kojima همکاری خود را با بازی Death Stranding دوباره شروع کرده اند که هر یک در مراسم E3 2016 در مورد رابطه شان صحبت های را به میان آورده بودند و به صورت دوستانه در تولد دوستانه همدیگر ظاهر شده بودند. گرچه شانس برگشتی برای شروع دوباره بازی Silent Hill از طرف کونامی به میان آمده است Reedus همچنان مشتاقانه از کوجیما پیروی می کند و قبل از اینکه قراردادش با کونامی در بیاید در گرو این شرکت کونامی در آمده بود.

زمانی که کوجیما دوباره استودیو خود را بازگشایی کرد او با Reedus که قبلا نیز با بازی Silent Hill همکاری می کرد از او برای نقش آفرینی در بازی Death Stranding دعوت به عمل آورد. زمانی که بازی Death Stranding در اوایل کار خود بود و توسعه دهندگان  انتشار این بازی را انحصارا برای پلی استیشن ۴ اعلام کردند باعث جلب مردم به سوی این بازی شد. این بازی درست است که بازی  Norman Reedus در آن شرکت کرده است در کنار آن نیز بازیگر Hannibal نقش اصلی،  Mads Mikkelsen نیز در این بازی به عنوان رهبر در این بازی نقش آفرینی کرده است. با دو تریلر عجیبی تا به امروز منتشر شده است هیچ کس از داستان اصلی بازی را ندانسته اند.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید…

منبع : segmentnext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید