داستان بازی Ace Combat 7 اتفاقات ده سال بعد از Ace Combat 5 را نشان می دهد

0

سری بازی های Ace Combat یکی از طولانی ترین سری ها در صنعت بازی است و طرفدران آن هم اکنون سخت در انتظار Ace Combat 7 می باشند. Bandai Namco (ناشر بازی) در طی مراسم PlayStation Experience تریلر جدید این بازی را منتشر کرد و هم اکنون توسعه دهنده ها جزئیات جدیدی درباره آن به اشتراک گذاشته اند که اشاره زیادی به داستان بازی Ace Combat 7 دارد. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

همچنین مطالعه کنید : بازی Ace Combat 7 در مراسم PlayStation Experience با یک دمو بر روی PS VR آغاز به کار خواهد کرد

این جزئیات در بین موضوعات هفتگی Famitsu ذکر شده بود. با توجه به گفته های توسعه دهندگان ، آن ها می خواهند بخش اندکی از این بازی قابل اجرا در PSVR باشد ولی آن ها در این مورد به برخی مشکلات برخورده اند بنابراین سعی دارند بخش های قابل اجرای Ace Combat 7 بر روی PSVR را به صورت جداگانه بسازند.

 توسعه دهنده ها همچنین افزودند که داستان بازی Ace Combat 7به اتفاقات ده سال بعد از  داستان Ace Combat 5 اشاره دارد و نزدیکی های بسیاری با فضا و داستان Ace Combat 5 و ۴ خواهد داشت.

برخی از قسمت های مهم مصاحبه با توسعه دهندگان بازی Ace Combat 7 :

  • ما سعی داشتیم کل بازی بر روی PSVR نیز قابل اجرا باشد ولی به دلیل برخی پیش بینی های اشتباه این موضوع کمی پیچیده شد. محتوای بازی اصلی با نسخه PSVR متفاوت است زیرا که آن ها به صورت جداگانه ساخته شده اند.
  • Aya Tamaki (تهیه کننده بازی Summer Lesson) هم اکنون به عنوان دستیار تهیه کننده بر روی این پروژه کار می کند.
  • داستان بازی به Ace Combat 5 نزدیکی بسیاری دارد ولی بیشتر طعم بازی Ace Combat 4 را به شما خواهد داد.
  • Ace Combat 4 چشم انداز یک مرد جوان را داشت ، و نسخه ۵ بازی نیز حالت یک فیلم از شخصیت بازی را داشته است ولی داستان بازی Ace Combat 7 چشم انداز ویژه ای از چند کاراکتر را خواهد داشت.
  • تفاوت های زیادی را در بازی Ace Combat 7 مشاهده خواهید کرد.
  • مراحل Manned vs. unmanned ، ماجرای یک خلبان ناشناس را در برابر شما به روایت خواهد کرد. قابل توجه است که ظاهر F-104 معنای ویژه ای را در داستان بازی دارد.
  • داستان بازی ارتباط بسیاری با Ace Combat 04 وAce Combat 5 دارد (با ده سال فاصله زمانی از داستان بازی Ace Combat 5 آن را ادامه می دهد.) و همچنین موضواعات بسیاری هستن که باعث خوشحالی مخاطبان بازی خواهند شد.
  • همچنین داستان بازی توضیحات بسیاری از بازی های گذشته این سری را در خود خواهد داشت ، مثلا در مورد مکان هایی که در بازی های گذشته دیده بودیم. ما می خواهیم کسانی که در گذشته این بازی و یا بازی های هم سبک را تجربه نکرده اند پیش زمینه مناسبی در Ace Combat 7 داشته و برایشان به اندازه کافی جالب باشد.

بازی Ace Combat 7 هم اکنون در حال توسعه می باشد و در سال ۲۰۱۷ به طور اختصاصی برای Playstation 4 منتشر خواهد شد.

نظرات خود را درباره داستان بازی Ace Combat 7 با گیم سورس به اشتراک بگذاربد.

منبع : Segmentnext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید