حالت چندنفره بازی Mass Effect Andromeda بهتر از حالت تک نفره آن خواهد بود

0

در نزدیکای انتشار بازی Mass Effect Andromeda، شرکت Bioware جزئیات جدیدی در مورد این باتزی ارائه کرد و شرکت Bioware قول داد که جزئیاتی از چند نفره بازی Mass Effect Andromeda را در اختیار ما قرار دهد. با ادامه مطلب در مورد حالت چندنفره بازی Mass Effect Andromeda با گیم سورس همراه باشید.

بنا به گفته های  Kotaku Austrailia، تهیه کننده سری بازی ها Mike Gamble جزئیات جالبی از حالت چند نفره بازی Mass Effect Andromeda را آشکار کرد. بر اساس صحبت های وی ، حالت چند نفره تاثیر بسزایی در داستان اصلی بازی خواهد داشت.

سیستمی به نام  Strike Team وجود خواهد داشت و اساسا به شما اجازه این راخواهد داد بین حالت تک نفره یا چند نفره را گزینش کنیم. همچنین وی افزود : در پک جدید برای حالت دو نفره داستان  جدیدی  نیز قرار گرفته است.

وی اضافه کرد که در حالت چند نفره عمیقا به داستان بازی پرداخته شده است اما در این حالت نیاز نیست بتوانید به حالت تک نفره بازی کنید یا نه. حتی شما می توانید این دو حالت را بایکدیگر ادغام کرده و بازی کنید. وی افزود که انتقال بین حالت تک نفره و چند نفره به عنوان بارگذار صفحات در بازی خواهد بود اما گیمر ها دسترسی به تغییر این حالت را نخواهند داشت.

نمی توانم بگویم بارگذار صفحات به طور کامل غیر قابل نفوذ است یا نه اما این چیزی نیست که من را از بازی باز دارد و حالت های متفاوت استفاده کرد. بدین دلیل تمام اتصالات را قبول خواهیم کرد.

زمانیکه از شرکت Bioware پرسیده شد چرا در اتمام سال ۲۰۱۶ صحنه های از این بازی بازی را نمایش داده و اطلاعات دیگری برای این بازی در اختیار همگان نگذاشته است؟ بنا به گفته ها  Gamble که این استودیو بزودی چند نمونه از تصاویر این بازی رو هم نمایش خواهد داد.

ما در مورد این بازی حرف های زیادی داریم و بزودی پیش نمایشی از بازی را برایتان خواهیم داشت. با توجه به بازی مثل Fallout ما احترام زیادی را در رابطه این نمایش خواهیم داشت و خواهیم توانست اطلاعات زیادی را از این نمایش در زمان کوتاه بدست آوریم.

بازی Mass Effect Andromeda با توجه به برنامه ریزی های قبلی برای انتشار این بازی در ۲۱ مارس ۲۰۱۷ (اول فروردین ۱۳۹۶)  برای PC ، پلی استیشن ۴ و Xbox one منتشر خواهد شد.

نظرات خود را در مورد حالت چندنفره بازی Mass Effect Andromeda را با ما در میان بگذارید…

منبع : Segmentnext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید