جلسه معارفه Nintendo Switch در ژاپن به صورت پخش همگانی به انگلیسی معرفی خواهد داشت

0

فروش آنلاین Nintendo Switch برای هفته آینده در ژاپن به صورت پخش همگانی به زبان انگلیسی برنامه ریزی شده است نماینده اروپایی Nintendo نیز این را تایید کرده است. این معرفی محصول به صورت زنده در توکیو به مدتی که کمپانی Nintendo بتواند با توجه به جزئیاتی همانند زمان انتشار کنسول هیبریدی، عناوینی از بازی هایی که عرضه خواهد شد، جزئیاتی از قیمت و بسیاری از بازی هایی که در حال توسعه برای این کنسول هستند را به اشتراک خواهد گذاشت. با ادامه مطلب در مورد جلسه معارفه Nintendo Switch با گیم سورس همراه باشید.

زمان اجرای رویداد زنده Nintendo Switch

کمپانی Nintendo اعلان کرده است که هر یک از رونمایی هایش چه بزرگ چه کوچک را در اکانت توئیتر نمایندگی اروپای Nintendo به اشتراک گذاشته شده است. یکی از این رخدادهای مهم مراسم معارفه در ۱۲ ژانویه به وقت ساعت اقیانوسیه ساعت ۸ بعد از ظهر، به وقت آسیا ۱۱ شب و در ۱۳ ژانویه  به وقت گرینویچ ساعت ۴ صبح و ۵ صبح به وقت اروپا شروع خواهد شد. پیش فروش کنسول ها به صورت زنده در مناطق مختلفی مثل ایتالیا و انگلستان بر روی وب سایت Gamestop به صورت آنلاین به فروش خواهد رسید. اگرچه Nintendo هنوز به صورت رسمی رونمایی از قیمت کنسولش نکرده است با توجه به قیمت های قبلی این محصول تخمین زده می شود که این محصول قیمتی حول و حوش ۳۹۹٫۹۸ یورو باشد. البته این را بگویم که هیچ یک از مقامات Nintendo این را به صورت رسمی تایید نکرده است.

بر اساس گزارشات دیگر، بازی  Legend of Zelda: Breath of the Wild نیز ممکن است برای این کنسول در آمریکای شمالی و ژاپن منتشر گردد. البته نمایندگی Nintendo در اروپا نیز در مورد این بازی گفته که باید تست های بیشتری روی این بازی انجام پذیرد. نمایندگی Nintendo در ژاپن نیز خواستار انتشار این کنسول در ماه مارس می باشد. امیدواریم چیزهایی که از معارفه را داشتیم در ۱۲ و ۱۳ ژانویه به دست آوریم. کنسول Nintendo بنا به برنامه ریزی های اولیه در اوایل ماه مارس منتشر خواهد شد.

نظرات خود را در مورد جلسه معارفه Nintendo Switch با ما در میان بگذارید…

منبع : segmentnext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید