توسعه بازی Mass Effect Andromeda دقیقا پس از Mass Effect 3 شروع شد

0

گفته می شود توسعه بازی Mass Effect Andromeda بر روی پلتفرم های Xbox One ، PS4 و PC در سال ۲۰۱۲ آغاز شده است. بر اساس توضیحات Bioware توسعه بازی تاکنون پنج سال طول کشیده است ، در ادامه با سایت گیم سورس همراه باشید.

همچنین مطالعه کنید : جزئیاتی از نسخه بتای بازی Mass Effect Andromeda در اواخر این ماه منتشر خواهد شد

بازی Mass Effect Andromeda بازی بسیار مهم و بزرگی است و در طول این پنج سال ، EA از ارائه یک بازی عالی توسط تیم توسعهء Bioware اطمینان حاصل کرده است. توسعه بازی Mass Effect Andromeda هموار تر از چیزی است که ما فکرش را می کردیم و این تا حدی است که Bioware تقریبا برای عرضه بازی به برخی از فروشگاه ها آماده است.

 گفتنی است که Bioware در حین مراحل توسعه ، برخی افزودنی ها و تغییرات را به بازی اعمال کرده است ، برای مثال در گذشته که اثری از ۴K یا HDR برای کنسول ها نبود ، توسعه بازی نیز بر این اساس پیش نمی رفت ولی بعد ها اعلام شد که قابلیت های نانبرده نیز در بازی قرار خواهند گرفت و تغییرات لازم نیز انجام خواهد شد. این خیلی جالب است که در حین ساخت بازی و قبل از انتشارش اخباری از تغییرات و آپگرید ها را برای آن دریافت کنید.

HDR باعث می شود رنگ ها را زنده تر و بهتر مشاهده کنید و تصویری روشن تر از بازی داشته باشید. بسیاری از بازی ها پچ هایی برای پشتیبانی از این قابلیت ویژه بر روی PS4 و PS4 Pro منتشر کرده اند. بازی برای PC نیز منتشر می شود ، همچنین پیش خرید نسخه PC بازی Mass Effect Andromeda اندکی زودتر فعال خواهد شد که خبر خوبی برای طرفداران این نسخه از بازی خواهد بود. طرفدران می توانند از ۱۷ مارچ (۲۷ اسفند) بازی را دانلود و خریداری کنند.

همچنین Bioware تائید کرد که بازی سیزن پسی نخواهد داشت ، بازی Mass Effect Andromeda در ۲۱ مارچ (اول فروردین) برای پلتفرم های Xbox One ، PS4 و PC منتشر خواهد شد و پیش خرید هم برای هر سه پلتفرم فعال خواهد بود.

نظرات خود را درباره روند ظاهری توسعه بازی Mass Effect Andromeda با گیم سورس در میان بگذارید.

منبع : Segmentnext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید