همه چیز در باره بازی Horizon Zero Dawn

0

استدیوی Guerilla Games با معرفی بازی Horizon Zero Dawn افق های تازه ای از گرافیک نسل هشتم را بر روی بازیبازان باز کرد. یک عنوان ماجراجویانه که قرار است در محیطی جهان باز به وقوع بپیوندد. استدیوی سازنده ی سری Killzone این عنوان را در قلمرویی نا مشخص ساخته اند و با آنچه که ما تا به حال از این بازی دیده ایم، متوجه شده ایم که این استدیو عنوان بسیار بزرگی را توانسته به وجود بیاورد. این بازی که انحصاری کنسول نسل هشتمی پلی استیشن ۴ می باشد، در ماه فوریه ی سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد و ما همه ی اطلاعاتی را که شما لازم است درباره ی این بازی بدانید، برایتان گرد هم آورده ایم،با گیم سورس همراه باشید.

۱-تمامی آنچه که در مورد بازی Horizon Zero Dawn می دانیم-بازی Horizon Zero Dawn چیست؟

بازی Horizon Zero Dawn یک عنوان در سبک اکشن نقش آفرینی است و در دنیایی جریان دارد که در آن ربات ها کل جمعیت دنیا را تشکیل داده اند. تلفیق تیر اندازی سوم شخص با اکتشافات عمیق بسیار جالب به نظر می رسد. شما در این بازی در نقش دختری به نام Aloy که شکارچی است قرار دارید و قرار است تا دنیای مجهولی را که قبلا ها توسط ماشین ها تصاحب شده بود، کشف کنید.

آنچه که در مورد بازی Horizon Zero Dawn می دانیم - گیم سورس

جو مهیج بازی با ربات ها ذشما را متاثر خواهد کرد

۲-تمامی آنچه که در مورد بازی Horizon Zero Dawn می دانیم-بازی Horizon Zero Dawn در چه تاریخی منتشر می شود؟

بازی Horizon Zero Dawn برنامه ریزی شده است تا در تاریخ ۲۸ان ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ در ایالات متحده و در تاریخ ۳ام ماه مارس سال ۲۰۱۷ در انگلستان عرضه شود. استدیوی سازنده ی این عنوان، Guerilla Games در مصاحبه با گیم اسپات تائید کرده است که تاخیر در عرضه ی این عنوان به دلیل افزایش کیفیت آن بوده است. آن ها گفته اند که:

این عنوان بسیار بزرگ است. ما لیست بلند پایه ای از ماموریت ها را داریم و نواحی مختلفی نیز در این بازی وجود دارد. ما ماشین های بسیار مختلفی نیز در این عنوان گنجانده ایم. تنها انجام دادن این کار ها خود بسیار بسیار زمان بر است. ما کامپوننت های بسیاری را در این بازی سراغ داریم. ما تنها می خواستیم تا کیفیت بازی را در نواحی مختلف بالاتر ببریم.”

۳-تمامی آنچه که در مورد بازی Horizon Zero Dawn می دانیم-بازی Horizon Zero Dawn و کنسول PS4 Pro

در زمان معرفی کنسول پلی استیشن ۴ پرو، سونی از این بازی به عنوان یکی از پایه های اصلی کنفرانس خود استفاده کرد و تریلری از این عنوان با کیفیت ۴K منتشر ساخت و حتی گیم پلی زنده را نیز به نمایش گذاشت. سونی در نمایشگاه توکیو گیمشو نیز تریلر دیگری از این عنوان در کیفیت ۴K منتشر ساخت و جهان آن را در این کیفیت بسیار بالا نشان همگان داد.

۴-تمامی آنچه که در مورد بازی Horizon Zero Dawn می دانیم-گیم پلی بازی Horizon Zero Dawn چگونه است؟

با قضاوت از روی نمایش های اندکی که از گیم پلی این بازی تا کنون شاهد بوده ایم، باید بگوییم که گیم پلی بازی Horizon Zero Dawn همانند دیگر عناوین سوم شخص است که البته کمی ملحقات بسیار جالبی دارد. بخش هایی از بدن ربات های دشمن شما، همانند توپ های لیزری شان، می تواند بر علیه خودشان استفاده شود. شما همچنین می توانید با لوت کردن دشمنانتان، در آن ها به دنبال مواد اولیه و تجهیزات، که بخش حیاتی برای عادت کردن به این دنیای جدید می باشد، باشید.

آنچه که در مورد بازی Horizon Zero Dawn می دانیم - گیم سورس

ماشین ها دنیا را تسخیر کرده اند

Aloy همچنین می تواند تله های انفجاری، تیر ها، مواد انفجاری و دیگر موارد را بسازد و با گشتن در محیط درون بازی، او قوی تر و با تجربه تر می شود. شما می تواند بدون داشتن ماموریت، درون محیط بازی آزادانه بچرخید و با قبیله های همسایه و دیگر NPC های درون بازی به صحبت بپردازید.

بازی Horizon Zero Dawn دارای سیستم آب و هوایی طبیعی و چرخه ی روز و شب می باشد. این سیستم می تواند با المان های مخفی کاری بازی همراه شده و شما را در مسیر پیشبرد مرحله همراهی کند. شما می توانید در نزدیکی شاخ و برگ ها مخفی شوید و با حمله ای سریع دشمنانتان را از پا دربیاورید.

آنچه که در مورد بازی Horizon Zero Dawn می دانیم - گیم سورس

در دموی نمایشگاه E3 امسال این بازی، ما شاهد معرفی ماشین های جدیدی در این عنوان بودیم. به نظر می رسد که یک ویروس فراگیر وارد ماشین ها شده است و باعث شده است تا آن ها دشمن نقش اول این بازی، Aloy شوند. Aloy قادر است تا برخی از این مخلوقات ماشینی را به اختیار خود درآورد و آن ها را تبدیل به ماشین های مسافرتی و همسفر راه نماید.

همچنین Aloy قادر است تا با NPC های درون بازی که در جهان آن پراکنده هستند به صحبت بپردازد و با دریافت ماموریت های فرعی از آن ها، به از بین بردن ماشین ها بپردازد. دیالوگ های صحبت کردن با NPC ها مختلف خواهند بود و انتخاب هر کدام از آن ها، دیدی که دنیا از شما و اعمال شما دارد را شکل می دهد.

تمامی آنچه که در مورد بازی Horizon Zero Dawn می دانیم-داستان بازی Horizon Zero Dawn چیست؟ از کجا شروع می شود؟

هزار سال به جلو بروید، انسان ها خیلی وقت است که زمین را به دلیل قدرت گرفتن هیولا های رباتی ترک گفته اند. Aloy یکی از اعضای کوچک قبیله ای است که در زمین باقی مانده است و باید با ربات ها به مبارزه بپردازد  تا بتواند زنده بماند.

این همه ی چیزی بود که ما درباره ی این بازی تا به حال فهمیده ایم. امیدواریم که استدیوی Guerilla Games در آینده اطلاعات بیشتری را از این بازی منتشر سازد. نظرات خود درباره ی این بازی را با کیم سورس به اشتراک بگذارید.

منبع: TrustedReviews

اشتراک گذاری

یک نظر دهید