تریلر گیم پلی CES 2017 بازی Mass Effect Andromeda منتشر شد

0

با مشخص شدن تاریخ انتشار رسمی Mass Effect Andromeda هیجان طرفداران برای این بازی بیشتر شد و سطح انتظار از Bioware بالاتر رفت ، استودیو در پی اعلام تاریخ انتشار ، تریلر گیم پلی CES 2017 بازی Mass Effect Andromeda را به نمایش گذاشت. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

تریلر گیم پلی CES 2017 بازی Mass Effect Andromeda اطلاعاتی مانند سفارشی سازی شخصیت بازی ، آپگرید مهارت ها و … را به نمایش می گذارد. این تریلر گیم پلی که در طی Nvidia CES keynote نمایش داده شد صحنه هایی از یک عملیات را در بازی به ما نمایش می دهد. یکی از مهم ترین امکاناتی که پویایی سیستم مشخصات به بازی‌باز ها می دهد و در این بازی نیز وجود دارد ، امکان تغییر طبقه بندی سلاح ها به صورت سریع و بلافاصله است.

بازی Mass Effect Andromeda بر روی هر دو کنسول PS4 و Xbox One با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد و بر همین اساس طبق اشاره های Bioware این بازی در PS4 با رزولیشن ۹۰۰p و در Xbox One با رزولیشن ۷۲۰p اجرا خواهد شد. این امکان وجود دارد که با افزایش پویایی رزولیشن عملکرد نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را فزایش داد همانطور که DICE نیز در بازی Battlefield 1 با این تکنیک توانست نرخ فریم خود نسبتا پایدارتر کند.

همچنین یکسال پس از انتشار بازی یک کتاب رمان توسط Titan Books برای آن منتشر خواهد شد که به نظر می رسد همکاری بسیاری خوبی برای Bioware باشد. Mass Effect: Nexus Uprising اولین کتابی است که برای سری بازی های Mass Effect توسط Jason M. Hough در حال تحریر می باشد ، این کتاب از تاریخ ۸ مارچ ۲۰۱۷ (۱۸ اسفند ۹۵) آماده عرضه خواهد بود.

بازی Mass Effect Andromeda در تاریخ ۲۱ مارچ ۲۰۱۷ (اول فروردین ۱۳۹۶) برای پلتفرم های Xbox One ، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

نظرات خود را درباره تریلر گیم پلی CES 2017 بازی Mass Effect Andromeda با گیم سورس در میان بگذارید.

منبع : Segmentnext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید