تریلر نهایی فیلم Assassin’s Creed به همراه یک کلیپ دیگر منتشر شد

0

دو هفته قبل از اکران ، Fox تریلر نهایی فیلم Assassin’s Creed را که برگرفته از سری بازی های Ubisoft با همین نام می باشد منتشر نمایش داد و همچنین یه کلیپ دیگر نیز از یک بخش کوتاه فیلم به آن افزود. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

همچنین مطالعه کنید : ۱۰ فیلم برتر که از روی بازی های ویدیویی ساخته شده اند | از بدترین تا برترین

این تریلر می تواند بهترین باشد و جذاب ترین نمونه ممکن تا کنون ، کلیپ نیز بخشی از صحبت های میان شخصیت اصلی یعنی Michael Fassbender را با Michael Kenneth Williams نشان می دهد.

فیلم Assassin’s Creed توسط Justin Kurzel کارگردانی شده است و ستاره هایی مانند Marion Cotillard ، Jeremy Irons ، Brendan Gleeson و Ariane Labed در آن به ایفای نقش می پردازند. در مصاحبه اخیری توسط Empire انجام گرفته است ، Fassbender در مورد یک نقش تاریک تر صحبت می کند ، یک نقش مبهم که باید توسط او اجرا می شد :

این فیلم شباهتی به Star Wars ندارد به گونه ای که هم طرف روشنایی و هم طرف تاریکی را بتوان در دست داشت. از لحاظ خلق و خویی بسیار مبهم است ، هر دو حزب Templars و Assassins در موارد مشخصی ریاکار هستند و نمی توان به راحتی شخصیت های خوب و بد را از هم تشخیص داد. به نظر من این محرک خوبی برای بینندگان است تا فیلم را تماشا کنند ولی خوب آیا من باید مسئول تمامی این ها باشم؟ آیا من باید از نقش خودم تعریف کنم؟ این موضوع همیشه جالب است! (نیازی به تعریف و تمجید ندارد)

فیلم Assassin’s Creed در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ (یکم دی ماه) اکران خواهد شد. تریلر نهایی فیلم Assassin’s Creed (در بالا) و کلیپ را می توانید در گیم سورس تماشا کنید.

نظرات خود را درباره تریلر نهایی فیلم Assassin’s Creed و کلیپ منتشر شده توسط Fox با ما در میان بگذارید.

منبع : Gamespot

اشتراک گذاری

یک نظر دهید