تریلر جدید بازی Super Mario Run اطلاعت تازه ای راجع به بازی برای موبایل به ما می دهد

0

با در نظر گیری موفقیتی که بازی Pokemon Go بر روی دستگاه های موبایلی داشت، به نظر میرسد که نینتندو میخواهد عنوان های جدیدی برای دستگاه های موبایلی عرضه کند و این کار را با بازی Super Mario Run آغاز می کند و حالا این کمپانی تریلر جدید بازی Super Mario Run را عرضه کرده است که به معرفی این بازی می پردازد. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

 همانطور که در تریلر بازی Super Mario Run توضیح داده شد، داخل بازی ماریو به صورت خودکار در حال دویدن می باشد و بازیکن ها تنها کاری که باید بکنند پرش دادن ماریو است و همینطور بالا رفتن از دیوار های زنجیری تا اینکه به سطوح بالاتر برسند. ماریو همینطور به صورت اتوماتیک از روی موانع کوچک میپرد که این شامل دشمنان کوچک نیز می باشد. با اینکه هنوز این بازی عرضه نشده است ولی آنالیزور این شرکت پیشبینی کرده است که این بازی یک موفقیت بزرگ خواهد بود. بر اساس انالیز منابع موبایلی، افشای این بازی در مراسم اپل یک قدم مهم برای فروش این بازی بود.

هکاری نینتندو و اپل به نظر خیلی قوی می رسد، همانطور که بازی ماریو در استور اپل با بنر های متفاوت تبلیغ شده نشانگر این مورد می باشد. این گزارش همینطور میگوید که این بازی در ۱۵۱ کشور عرضه خواهد شد و حتی با اینکه این بازی رایگان خواهد بود ولی تاثیری در فروش بازی نخواهد داشت و فصل تعطیلات بهترین زمان برای عرضه ان به نظر می رسد.

علی رغم موفقیت جهانی پوکومون گو، ماریو خودش نیز یک برند محبوب می باشد و جای تعجب نیست اگر مانند پوکمون گو به بازی ای بسیار موفق تبدیل شود. این بازی در زمان عرضه به صورت رایگان در اختیار عموم قرار خواهد گرفت تا از امکانات بازی در سه مرحله به صورت رایگان بهره مند باشند ولی این بازی در این حالت دارای محدودیت خواهد بود و تنها با پرداخت یکباره مبلغ ۹٫۹۹ دلار این بازی به صورت نامحدود در اختیار بازیکن قرار خواهد گرفت.
نظرات خود را با ما درمیان بگذارید…

منبع:segmentnext
اشتراک گذاری

یک نظر دهید