تریلر جدیدی از بازی For Honor منتشر شد

0

تریلر جدیدی از بازی For Honor منتشر شده است که در این تریلر به افتخاراتی که بازی در E3 امسال کسب کرده است، اشاره می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم سورس همراه باشید.

همچنین این تریلر اعلام می کند که این بازی در نمایشگاه گیمزکام آلمان در ۱۶ام آمگوست وجود خواهد داشت. بازی For Honor در هر نمایشگاهی که به نمایش در می آیند، مبارزه های خشن، آرت استایل و مکانیک نبرد خاص Art of Battle خود را به نمایش می گذارد.

تریلر جدیدی از بازی For Honor منتشر شده است که در بالا می توانید تماشا کنید

این بازی در کنفرانس E3 امسال یوبی سافت بخش بزرگی را به خود اختصاص داد، به طوری که توسعه دهندگان این بازی در یوبی سافت مونترال، کاتسنس های آغازین بخش داستانی این عنوان را نشان دادند و یکی از مراحل بازی را نیز انجام دادند. در این مرحله، دسته ی وایکینگ ها (که با نام Warborn شناخته می شوند) به Myre، قلعه ی Chosen ها حمله می کنند. قعله ای که متعلق به دسته ی سامورایی ها می باشد. در مرحله ی دیگر در اوایل بازی، آموزش های بازی نشان داده می شود و آداب شاهان نشان داده می شود.

در کنار نبرذد با دیگر دسته و فرقه ها، شما با نیرو های Apollyon نیز نبرد خواهید داشت، مبارزی که قصد دارد تا جنگ بین فرقه ها و دسته ها هیچ وقت پایانی نداشته باشد.

بسیاری از سایت ها تمجید های موجد در این تریلر را نقد کرده اند. گیمزرادار گفته است که این تریلر به حد کافی موارد مفرح دارد و IGN نیز سیستم Art of Battle بازی را ستوده است و گفته است که این کار باعث شده است تا مغزش به اندازه ی انگشتانش کار کنند. سیستم Art if Battle بازی حول حرکت و دفاع تمرکز دارد، داشتن اسلحه ی خود در مکان مناسب برای بلوکه کردن حملات دشمنان و یا حول دفاع آن ها حرکت کردن و ضربه زدن به آن ها.

این تمجیدات تنها برای بخشی از بازی هستند و نه تمام آن. با در نظر داشتن این که نسخه ی کامل بازی تمام گروه های وایکینگ، سامورایی و شوالیه های اروپایی به عنوان سه طرف داستان بازی وجود خواهند داشت، به نظر جالب می آید.

اگر شما قصد تجربه یی بازی را همین الان دارید و می خواهید بازی را برای خودتان داشته باشید، باید در Uplay ثبت نام کنید تا در بازه های آلفا و بتای بازی، بتوانید آن را امتحان نمایید.

نظر شما تریلر جدیدی از بازی For Honor ساخته ی جدید یوبی سافت چیست؟

منبع: SegmentNext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید