تاریخ عرضه کنسول Nintendo Switch ظاهرا در وبسایت Mynintendo لو رفته است

0

باید کمی جدی تر به این موضوع نگاه کنیم،چرا که سازندگان این کنسول قبلا گفته و تاکید کرده بودند که نینتندو سوئیچ به این زودی ها منتشر نخواهد شد اما در وبسایت My.nintendo امروز تصویری منتشر شده که نشان می دهد ظاهرا تاریخ عرضه کنسول Nintendo Switch در مارس ۲۰۱۷ خواهد بود،با گیم سورس همراه باشید.

یکی از کاربران وبسایت Reddit با نام کاربری “King_of_Rad_lions”در بررسی اخیری که از وبسایت My.nintendo داشته متوجه شده که تاریخ عرضه کنسول Nintendo Switch بر روی یکی از تصاویر کنسول نینتدو بر روی قفس های کارخانه ای این کمپانی مشاهده شده است.

جهت اطلاع:Mynintendo وبسایتی است که در آن امتیازات کاربران این کنسول اعم از وی یو و Nes جمع آوری می شود به نحوی که مانند مرکز جمع آوری تروفی های کنسول های این کمپانی می باشد.در این وبسایت میتوانید پوستر ها دانلود بسته هال الحاقی نیز فعال می باشد،طبق سنت های همیشگی در این وبسایت جوایزی نیز به کاربران داده می شود که اینبار اندکی زودتر از موعد معین شده جوایز اهدا شده است.

با توجه به تصویر منتشر شده احتمال دارد تاریخ عرضه کنسول Nintendo Switch هفده مارس ۲۰۱۷ می باشد که این تاریخ انتشار بسیار زودتر از گفته هایی است که سازندگان کنسول در مورد تاریخ انتشار بازی گفته بودند.

تاریخ عرضه کنسول Nintendo Switch |گیم سورس

تاریخ عرضه کنسول Nintendo Switch |گیم سورس

هنوز سازندگان نه این موضوع را تائید و نه آن را تکذیب کرده اند اما ظاهرا این خبر تائید کننده تاریخ عرضه کنسول Nintendo Switch باشید.

حال نظر شما در مورد تاریخ عرضه کنسول Nintendo Switch که احتمالا مارس ۲۰۱۷ باشید چیست؟

منبع: Attackofthefanboy

 

اشتراک گذاری

یک نظر دهید