تاریخ انتشار رسمی Mass Effect Andromeda بالاخره مشخص شد

0

بعد از مدتها انتظار بالاخره Aaryn Flynn ، مدیر عامل BioWare به طور دقیق تاریخ انتشار رسمی Mass Effect Andromeda را اعلام کرد. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

با توجه به پست وی در وبسایت Mass Effect ، این بازی در ۲۱ مارچ امسال در آمریکای شمالی منتشر خواهد شد در حالی که نسخه اروپایی آن در ۲۳ مارچ ، یعنی دو روز دیرتر منتشر می شود :

به نمایندگی از تیم مان در مونترال ، ادمونتون و آستین ، مفتخرم که اعلام کنم بازی Mass EffectTM: Andromeda در روز سه سنبه ۲۱ مارچ ۲۰۱۷ (اول فروردین ۱۳۹۶) برای آمریکای شمالی و در ۲۳ مارچ (سوم فروردین) برای اروپا منتشر خواهد شد. ما از صبر و شکیبایی شما متشکریم (حتی صبر شما در برخی موارد فرعی) و هم اکنون تمام تمرکز ما بر روی اتمام مراحل ساخت بازی است.

به هرحال عنوان Mass Effect Andromeda اولین عنوان از این سری است که برای کنسول های نسل جدید منتشر می شود زیرا که نسل قبل به اندازه کافی برای اجرای آن قدرتمند نیست. Michael Gamble اخیرا در مصاحبه خود با Stevivor گفت :

Andromeda کاملا متفاوت است. می توانید به آسانی تفاوت آن را در صفحه های نمایش با کیفیت با یک دید کامل مشاهده کنید. جوش و خروش بازی بسیار زیاد است و اگر در گذشته به این موضوع نگاه کنیم ، اکنون تصاویر خیلی واقعی تر به نظر می رسند و انگار سفینه واقعا در میان آن ستاره هاست. وقتی از طریق حفره های سیاه به نقاط مختلف سفر می کنید می توانید افکت ها و را های متفاوتی را تماشا کنید ، بازتاب زیبای ستارگان همیشه در حال حذف کردن شما هستند. من هیجان زیادی برای این بازی دارم و باید گفت نسل جدید باعث شده است تا بتوانیم کار های شگفت انگیز تری انجام دهیم.

این بازی همچنین با ویژگی های بهبود یافته خود بر روی کنسول PS4 Pro نیز قابل اجرا خواهد بود ولی هنوز اشاره ای به نسخه Project Scorpio بازی صورت نگرفته است ، این بازی در سبک اکشن RPG بوده برای پلتفرم های Xbox One ، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

نظرات خود را درباره تاریخ انتشار رسمی Mass Effect Andromeda با گیم سورس در میان بگذارید.

منبع : Segmentnext

 

اشتراک گذاری

یک نظر دهید