تاریخ انتشار بازی Injustice 2 توسط Ed Boon اعلام شد

0

بالاخره Ed Boon (کارگردان Injustice 2) تاریخ انتشار بازی Injustice 2 را از طرف استودیوی NetherRealm اعلام کرد. با اینکه بسیاری از استودیو ها در تا کنون بازی های خود را در آپریل منتشر کرده اند (از جمله عنوان قبلی بازی Injustice 2) ولی این بازی در اواسط ماه می ، یعنی ۱۶ می ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

در زمان معرفی بازی Injustice 2 در E3 سال گذشته ، بسیاری از مسائل مهم بازی مانند مکانیک بازی ، شخصیت ها و مبارزه ها توضیح داده شدند و هم اکنون نیز شاهدیم که تاریخ انتشار بازی Injustice 2 در صفحه توئیتر Ed Boon اعلام شد. Injustice 2 احتمالا اتصال محکمی به بازی اصلی این سری (Injustice: Gods Among Us) خواهد داشت. شمار زیادی از ابرقهرمانان و تبه کاران DC Universe در این بازی حضور دارند ، در جایی که سوپرمن تبدیل به یک شیطان می شود و نظم جهان را پس از مرگ جوکر به هم می ریزد.

تا جایی که می دانیم بازی هم اکنون بسیاری از قهرمانان را به عنوان شخصیت در خود دارد و زمانی که بازی منتشر شود احتمالا شاهد شمار بیشتری از شخصت های بازی (که شاید در بازی قبلی نیز حضور داشته اند) را مشاهده کنیم. ما تاکنون تعدادی از آن ها را در ویدئو های تبلیغاتی و تریلر ها مشاهده کرده ایم مانند شخصیت های the Blue Beetle ، Gorilla Grodd ، Atrocitus ، Supergirl و … و همچنین شخصیت های محبوب تری مانند Wonder Woman ، Batman ، Superman که در این بازی حضوری موثر خواهند داشت.

با اعلام شدن تاریخ انتشار بازی Injustice 2 ، ممکن است NetherRealm گیم پلی ها و اطلاعات بیشتری را به مرور زمان از بازی منتشر کند دقیقا همان کاری که قبل از انتشار بازی Mortal Kombat X نیز انجام شد. ممکن است طی یک ویدئو تنظیمات مربوط به فنون و حرکات شخصیت ها و مواردی از این دست معرفی شوند.

البته همه می دانیم که تاکنون اطلاعهات زیادی در مورد بخش داستانی بازی به ما داده نشده است و احتمال دارد یکی از مواردی که در آینده به آن ها اشاره می شود همین موضوع باشد و ما همچنان منتظر اطلاعات جدید خواهیم بود.

نظرات خود را درباره تاریخ انتشار بازی Injustice 2 با گبم سورس در میان بگذارید.

منبع : Segmentnext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید