تاریخ انتشار بازی Homefront The Revolution اعلام شد

0

تاریخ انتشار بازی Homefront The Revolution و نسخه بتای مخصوص Xbox One اعلام شد. در ادامه برای کسب اطلاعات دقیق با گیم سورس همراه باشید.

آخرین خبرهایی که در مورد عنوان شوتر جهان باز Homefront The Revolution شنیدیم در Gamescom 2015 بود. در جریان کنفرانس مایکروسافت در گیمزکام سال گذشته چند تریلر افسرده کننده از بازی منتشر شد و به نمایش عمومی گذاشته شد. البته چند روز بعد دمویی از بازی در نمایشگاه گیمزکام در دسترس قرار گرفت که نظرهمه را عوض کرد و به خوبی قدرت عنوان مورد انتظار کمپانی Deep Silver را نشان داد.

با وجود مشکلات گسترده و عدیده ای که در مسیر ساخت و انتشار بازی پیش آمد، سازندگان Homefront The Revolution بر مشکلات فائق آمده و بازی زودتر از آنچه انتظار می رفت منتشر خواهد شد. بله Deep Silver بلاخره زمان انتشار رسمی بازی و تاریخ انتشار نسخه بتا را اعلام کرد.

مطابق خبررسمی Homefront The Revolution در روز ۱۷ مِی در آمریکا و روز ۲۰ مِی در سایر نقاط جهان عرضه می گردد. همانند اکثر بازی ها این عنوان هم برای هر سه پلتفرم PC و PlayStation 4 و Xbox One منتشر خواهد شد. ضمنا یک نسخه بتا از بازی هم فوریه امسال صرفا برای کاربران Xbox One منتشر خواهد شد.

حالا که از تاریخ انتشار بازی Homefront The Revolution مطلع شدید می‌توانید برای تجربه‌ی آن لحظه شماری کنید

نظر شما در رابطه با بازی Homefront The Revolution چیست؟‌ به نظر شما نسخه‌ی بتای بازی Homefront The Revolution طرفداران را راضی خواهد کرد؟ این بازی توسط استدیو Dumbuster در دست ساخت قرار دارد و توسط Deep Silver در تاریخی که ذکر شد منتشر می شود. بدون شک طرفداران زیادی منتظر انتشار و تجربه‌ی این عنوان هستند. در ادامه نظر خود را در این باره با گیم سورس در میان بگذارید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری

یک نظر دهید