بهترین اسب های بازی های کامپیوتری

0

اسب ها. حیواناتی که در بیشتر بازی های جهان باز یار و یاور ما در گشت و گذار هستند و در همه جا در کنار ما حضور دارند. به علت نقشی که این موجودات پر کاربرد در دنیای بازی های کامپیوتری ایفا کرده اند، در نظر داشتیم که بهترین اسب های موجود در بازی های ویدئویی را معرفی کنیم. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

هیچ کس به اندازه ی یک PC گیمر نمی تواند ارزش یک اسب سالم و وفادار را بداند. آن ها به ما در جنگ با موجودات بازی اسکایریم بسیار کمک کرند. همچنین در بازی متال گیر سالید ۵ ما شاهد کاربرد بالای آن ها بوده ایم و در باره ی شاهکار The Witcher 3 نیز زمانی که نمی توانستیم فست ترول کنیم، اسب وفادارمان بسیار به کارمان می آمد.

در ادامه به معرفی بهترین اسب های موجود در بازی های کامپیوتری می پردازیم.

راند اول: راه رفتن

بهترین اسب باید در زمان حرکت خود بسیار سر راست و مستقیم حرکت کند. بعضی اسب ها در دنیای واقعی و یا بازی های کامپیوتری بعضی اوقات بسیار پر سرعت می روند  و بعضی اوقات نیز دوست دارند از روی چمن ها بپرند. آن ها در مسیر های مستقیم به صورت زیگزاگ حرکت می کنند و یا از روی هوی و هوس از راه های دیگری به غیر از راه اصلی می روند. بهترین اسب بازی های کامپیوتری قبل از آن که شما بخواهید، می داند که قصد دارید تا به کجا بروید. آن ها بدون تاخیر و بلافاصله پس از فشردن کلید توسط بازیکن، حرکت می کنند و بدون قصد شما به هیچ جای دیگری نمی روند. در دنیای واقعی برای راندن یک اسب شما نیاز به تمرین دارید و گاهی اسب ها آن قدر بازیگوش هستند که به هیچ عنوان راه نمی روند.

Roach: اگر راه رفتن Roach واقعی بود، من حتما او را تصدیق می کردم، اما زمانی که در بازی به او راه گریز کوچکی نشان می دهم، او مسیر را به بیراهه می کشاند و هر چیزی را که بر سر راه می بیند، زیر پایش له و نابود می کند.

Battlefield 1 horse: با طریقه ی راه رفتن قابل اعتماد و استوار، اسب بازی بتلفیلد ۱ گزینه ی بسیار مناسبی برای سوار شدن و سواری دادن است. اما درون چاله ها و چاه های عمیق، آن ها تمام اعتماد ما را بر فنا می دهند و ما را گیر می اندازند. زمانی که آن ها در چاله ها گیر می کنند، دیگر حرکتی از آن ها ساخته نیست و به هیچ وجه نمی توان بر روی آن ها سوار شد.

D-Horse: ارزیابی عملکرد اسب D-Horse به دلیل این که بیشتر زمین های بازی متال گیر سالید ۵ صاف و بدون چاله و چوله است، کمی سخت است. این اسب واقعا پشتیبان خوبی است. اما زمانی که کار به موانع می رسد، به نظر می رسد که D-Horse یک موجود بی خودی در درون بازی است، او نمی داند که باید به کجا برود و مسیر را گم می کند. به همین دلایل است که شما دلتان می خواهد در این بازی، D-Horse را به آسمان فرستاده و از شرش خلاص شوید.

بهترین اسب – اسکایریم (برنده): اسب بازی اسکایریم بسیار عالی است. او قادر است تا از دیوار های نامرئی و چهره های اشخاص بالا رود، و حتی با کد های مخصوص کنسول بازی، می تواند در آسمان اسکایریم به پرواز درآید. مشکل این است که زمانی که در یک مسیر صاف یورتمه می روید، متوجه این می شوید که قدم هایتان غیر عادی هستند و با یکدیگر همخوانی ندارند. اما مشکل قدم گذاشتن در برابر راه رفتن بدون مشکل و بسیار زیبا اصلا به چشم نمی آید. همچنین نداشتن جاذبه در بعضی اوقات بسیار به کار می آید و ابزاری کاربردی محسوب می شود.

راند دوم: جذابیت یال

می رسیم به بحث مو ها. در بازی های کامپیوتری ما مدل های تقریبا یکسانی را در مدل های موهای اسب ها شاهد بوده ایم. یکی از بهترین راه های استفاده از این مو ها، بافتن آن ها می باشد. بافتن مو های اسب ها باعث می شود تا انسان مسحور دیدن آن ها شود. در بازی های کامپیوتری، یال یک اسب نباید شما را به خنده بیاندازد. این یال ها باید شما را به فخر فروشی بیاندازند و کاری کنند که شما به آن ها افتخار کنید. شما درون بازی به اندازه ای جذاب به نظر می رسید که اسب شما به نظر می رسد. پس حتما باید اسب شما زیبا باشد.

Roach: در فرهنگ بسیار پیچیده ی اسب ها، واژه ی Roach بدین معنی است که شما یال اسب را به اندازه ی گردنش دراز کنید. اسب Roach در بازی The Witcher 3 دارای یال بسیار بلند و مناسبی است. این دو در بازی کار های بسیار مهم تری را نسبت به مدل دادن به یال دارند و باید ابتدا به آن ها برسند. به همین دلیل است که کمی یال های این اسب با معرفت، کمی به هم ریخته و مشوش است.

بهترین اسب های بازی های کامپیوتری |گیم سورس

بهترین اسب های بازی های کامپیوتری |گیم سورس

اسب بازی بتلفیلد ۱: یک اسب لاغر زیاد برای جنگ مناسب به نظر نمی رسد، اما اسب بازی بتلفیلد ۱ با داشتن فیزیک موی بسیار عالی و یال پر پشت، این قابلیت را دارد که بتواند در عرض چند هفته همه چیز را در دنیای بازی تغییر دهد. البته اگر کمی این اسب وحشی می بود، این اتفاقاتی می افتاد.!

mkfcjbfbmdw2garfw6z3ff

D-Horse: با یالی کشیده شده و نازک،اسب D-Horse هیچ جذابیتی برای دیگر اسب های تنها در درون بازی نخواهد داشت. اما موی او علیرغم ساده بودنش، بسیار خوب کار شده است و عالی به نظر می رسد. شما می توانید پس از اتمام بازی با تغییر چهره ی او به Furicorn، کمی او را خشن تر و دل ربا تر جلوه کنید. با اغماض می توان گفت که این اسب، یکی از بهترین یال ها را در درون بازی های کامپیوتری در اختیار دارد.

 بهترین اسب – بازی اسکایریم(برنده): ماد های بازی، بیشتر اوقات بسیار کاربردی هستند و می توان با ساختن یک ماد عالی، تغییرات بسیاری را در درون بازی به وجود آورد. برخی از ماد ها نیز هستند که چهره ی بسیار با کیفیتی به اسب شما در درون بازی اسکایریم می دهند. به همین دلیل است که این اسب دارای یال های بسیار با کیفیت تر و زیبا تری نسبت به دیگر اسب های درون بازی های کامپیوتری است.

راند سوم: جان سختی

جان سختی اسب ها نقش مهمی را در بازی های کامپیوتری که ما انجام داده ایم ایفا می کند. اگر اسب شما ضعیف باشد، به سرعت می ترسد و نمی تواند در مبارزات شما را به خوبی همراهی کند. اما اگر اسب شما صبور و جان سخت باشد، می توانید نشسته بر او به مبارزه بپردازید و دشمنانتان را قلع و قمع کنید. اسب های کاندیدای ما نیز به خوبی از پس این کار بر آمد اند و رقابت خوبی را در این مورد داشته اند.

مثلث راستی

Roach: اسب Roach دارای جان سختی بسیار خوبی است اما به حدی نیست که بتوان لقب عالی را به او اختصاص داد. زمانی که این اسب در درون مثلث راستی قرار می گیرد، متوجه می شویم که این اسب زمانی که در درون مثلث کوچکتر قرار می گیرد، عملکرد خوبی دارد اما زمانی که در درون مثلث بزرگتر و در مبارزه با هیولا ها قرار می گیرد، آنچنان عملکرد خوبی از خود به نمایش نمی گذارد و با زدن سریع گرالت به زمین، او را در میدان مبارزه تنها می گذارد. این خود نشانه ی خوبی از نگران سلامت خود بودن است اما برای یک اسب که یار و یاور ما در درون دنیای بازی محسوب می شود، کمی خوب به نظر نمی آید.

اسب بازی بتلفیلد ۱: این اسب دارای انیمیشن فیزیکی بسیار خوبی است. او به خوبی یال خود را تکان می دهد و دم خود را به حرکت در می آورد. شما می توانید یک بمب را در نزدیکی این اسب منفجر کنید و متوجه شوید که اسب شما به هیچ وجه نترسیده است و به راحتی به راه خود ادامه می دهد. به همین خاطر است که این اسب ها به راحتی در مقابل اسلحه ها قرار می گیرند و به نظر بیشتر شبیه یک ربات برنامه ریزی شده هستند تا یک حیوان. البته درون این اسب ها تو خالی است!

اسب اسکایریم: نیازی نیست که به درون مغز اسب بازی اسکایریم بروید تا مثل اسب بازی بتلفیلد ۱ متوجه شوید که درون آن خالی است. در حالی که این اسب یکی از قدرتمند ترین و سریع ترین اسب های بازی های کامپیوتری است، او روح خود را فدا کرده است تا بتواند به خوبی برای شما کار کند و به همین دلیل این اسب ترسی از مردن ندارد.

بهترین اسب – D-Horse(برنده): این اسب را می توان یکی از بهترین اسب های بازی های کامپیوتری نام برد. شما می توانید در میدان های نبرد بازی متال گیر سالید ۵ از این اسب اسب استفاده کنید و زمانی که او جان داد، از طریق پایگاهتان، اسب مشابه دیگری نیز برای خود درخواست کنید و یا هر موقع که به او نیاز نداشتید، او را به بالون های مخصوص بسته و به آسمان بفرستید.

mgsv_thumb

راند آخر: گرافیک

در راند آخر ما خواسته ایم تا گرافیک و طراحی اسب های کاندید خود را مورد بررسی قرار دهیم، چون گرافیک یکی از اصلی ترین موارد شاخص یک بازی ویدئویی به حساب می آید. این اسب ها باید طراحی بسیار منحصر به فردی داشته باشند تا بتوانند با کاربر و بازیباز ارتباط برقرار کنند.

Roach: بسیار تمیز طراحی شده است اما سر آن در برخورد با اشیای فیزیکی درون بازی، به درون آن ها فرو می رود و کار را کمی خراب می کند. این برای کی اسب زیاد خوب نیست.

D-Horse: یک مدل بسیار عادی که قابلیت ارسال به آسمان را در اختیار دارد. عالی نیست؟

اسب بازی اسکایریم: با اندک ماد های موجود برای این اسب، کمی ظاهرش طبیعی تر شده است و بیشتر شبیه یک ببر که لباس سایبورگی پوشیده، شده است.

اسب بازی بتلفیلد ۱: از بیرون بسیار طبیعی به نظر می آید، اما از درون کلا تهی است.

برنده: همگی این اسب ها از نظر گرافیکی بسیار شبیه به یکدیگر هستند و بنابراین همگی آن ها برنده هستند.

در این مقاله سعی بر این بوده تا یادی از بهترین اسب های بازی های کامپیوتری موجود بر روی پلتفرم کامپیوتر های شخصی شود. شاید مواردی بوده اند که باید در این لیست حضور می یافتند، اما چون نسخه ای از بازی برای کامپی.تر های شخصی عرضه نشده است، بنابراین در این مقاله و لیست ما حضور نیافته اند.

نظر شما در مورد بهترین اسب های بازی های رایانه ای چیست؟کدام یک را بیشتر می پسندید؟

منبع: PCGamer

اشتراک گذاری

یک نظر دهید