استدیو Hello games بابت برداشته شدن ویدیو های بازی No Mans Sky عذر خواهی کرد

0

استدیو Hello games بابت برداشته شدن ویدیو های بازی No Mans Sky عذر خواهی کرد. در ادامه برای کسب اطلاعات دقیق و کامل با ما در گیم سورس همراه شوید.

استدیو Hello Games سازنده بازی شبیه ساز جستجوی فضایی یعنی بازی No Mans Sky، بابت برداشته شدن تعداد زیادی از ویدیو های بازی No Mans Sky که توسط شرکت سونی برداشته شده بودند عذر خواهی کرد. بازی چند هفته پیش توسط یکسری افراد لو رفت و آنها نیز ویدیو های زیادی از گیمپلی بازی را در یوتیوب قرار دادند. سونی نیز تمام این ویدیو ها را از یوتیب حذف کرد، همچنین سونی تعدادی از ویدیو هایی که در آنها فقط به بحث در مورد بازی پرداخته بودند را نیز حذف کرد.

Hello games بابت برداشته شدن ویدیو های بازی No Mans Sky عذر خواهی کرد

بازی No Mans Sky چند هفته پیش گلد شد و چند هفته بعد توسط یکی از کابران یوتیوب لو رفت او توضیح داد که داستان بازی فقط ۳۰ ساعت است( که زیاد قابل توجه نیست زیرا اصل بازی فقط در جستجو کردن در جهان بازی است) و همچنین مقدار زیادی از گیمپلی بازی را در یوتیوب لو داد. ساندترک های بازی No Mans Sky به صورت منتشر شدند.

سونی نیز که دوست نداشت یکی از بازی های پر فروش سالش لو برود و برای دیگران اسپویل شود تمام ویدیو های بازی را حذف کرد در حالی که هدف اصلی آنها فقط ویدیو هایی بود که گیمپلی را لو داده بودند سونی ویدیو هایی که در آنها فقط به بحث و گفت و گو در مورد بازی پرداخته بودند را نیز حذف کرد.

به همین دلیل استدیو Hello games از کاربران معذرت خواهی کرد و گفت که در حال مذاکره با سونی است تا ویدیو هایی که در آنها فقط در مورد بازی بحث و گفت گو کرده بودند و گیمپلی بازی را لو نداده بودند را دوباره در یوتیوب قرار دهد.

یکی از کاربران یوتیوبی که این بلا سرشان آمده بود فردی بود به نام Steven Thomas که با نام مستعار No Mans Sky Gamer نیز شناخته می شود. توماس قصد داشت تا یک استریم ۲۴ ساعته از بازی را برای کمک به خیریه به نمایش بگذارد اما با این کار سونی او موفق به این کار نشد.

در حالی که توماس به بهتر شدن بازی کمک می کرد سونی به جای اینکه ویدیو های کاربرانی را که گیمپلی بازی را لو داده بودند ویدیو های او را حذف کرد.به هر حال سونی بابت اینکارش از توماس عذر خواهی کرد و توماس می تواند در روز عرضه بازی کارش را انجام دهد.

منبع: Segmentnext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید