بتلفیلد ۱ بازی کردن Terry Crews در کنار مجری محبوب Conan

0

بتلفیلد ۱ به یکی از موفق ترین بازی های اخیر الکترونیک آرتز تبدیل شده است،دلیل این محبوبیت فلش بک بسیار ناگهانی EA به جنگ جهانی اول بود،جایی که در دنیای واقعی باید طرف روسیه یا فرانسه را بگیریم و این باعث می شود که مبارزات سختی را در پی داشته باشیم،حال EA توانسته به زیباترین شکل ممکن جنگ جهانی اول را به قرن بیست و یک و در کنسول ها نسل هشتمی وارد کند اما بتلفیلد ۱ بازی کردن Terry Crews بازیگر محبوب هالیوود در کنار مجری بسیار طنز یعنی Conan در ویدئوی منتشر شده حداقل بساط خنده شمارا فراهم خواهد کرد.

بتلفیلد ۱ بازی کردن Terry Crews به پیشنهاد Conan بوده و از طرفی نیز همین ویدئو بخش های بسیار جذاب و جالبی را از گیم پلی بازی بتلفیلد ۱ نشان می دهد.

[آرشیو]شاید خود شرکت الکترونیک آرتز هم فکرش را نمی‌کرد که معرفی بازی Battlefield 1 به این اندازه بازخوردهای مثبت داشته باشد. درست زمانی که همه منتظر قسمت جدید مجموعه میدان نبرد با نام Battlefield 5 بودند، قسمت جدید این بازی تحت عنوان بازی Battlefield 1 معرفی شد. تریلر معرفی بازی به‌قدری فوق‌العاده بود که باعث شد به محبوب‌ترین تریلر بازی در سال ۲۰۱۶ تبدیل شود. تریلر این بازی به اندازه‌ای صدا کرد که ۳۷ میلیون بازدید کننده داشت و رکوردها را جابجا کرد.سران الکترونیک آرتز این دفعه تصمیم گرفتند تا از جنگ‌های مدرن فاصله بگیرند و یک فلش بک به گذشته بزنند. طی یک تصمیم طوفانی آن‌ها بر آن شدند تا بازی را به جنگ جهانی اول ببرند و حوادث آن دوره در بازی پیاده‌سازی کنند. داستان بازی قصد دارد چند روایت مختلف از جنگ جهانی اول را به تصویر بکشد که خود این کار عمل شایسته و قابل تقدیری از سوی اعضای استودیو DICE است.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری

یک نظر دهید