نگاهی اجمالی به اخبار مرتبط با بازی The Last Of Us 2

5

بعد از این که بازی معرفی شد و یک تریلر از بازی پخش شد همه مات و مبهتون ماندند و بعد از تشویق هیچ امانی ندادند بطبع چنین نمایشی تشویقی میخواهد در حد خود نمایش،اتمسفر آخرالزمانی و بقای بازی در ابتدا با زبان بی زبانی خودرا به علاقه مندانش معرفی کرد سپس ما بودیم و انتظار برای انتشار این شاهکار.مطمئنا اگر کسانی که بازی را تجربه کرده اند متوجه حرف من هستند.

the-last-of-us-mo-cap

اشلی جانسون چاقو در دست |گیم سورس

معرفی بازی The Last of us: Part II در 26 دسامبر صورت گرفته بود |با این تصویر

قبلا و در ماه دسامبر با این تصویر بازی The las of us 2 تائید شده بود|خالکوبی الی

طرح هنری جدید The Last of Us Part 2 نگاه دقیق تری به خالکوبی Ellie دارد | گیم سورس

“محافظ”جوئل را میگویم اون در مواظبت از دختر خود یعنی “سارا” ناتوان بود ولی چرخ روزگار بعد از ۲۱ سال چنان چرخید که جوئل باز هم فرصت این را داشت که خوی پدری و مردانگی خودرا ثابت کند اما اینبار برای دختر بانمک و زیبایی که در این جهان آلوده هرگز در حدِ نوک سوزنی آلوده نخواهد شد.این خاصیت در وجود اوست،در ذات درونی و پنهانی اوست و جالب این است که در کنار خود کسی را دارد که حاضراست در راه نجات دهنده ای خودرا فدا کند اما در آخر داستان همه چیز فرق میکند.

Elli

Swear to me. Swear to me that everything you said about the fireflies is true.

joel

I Swear

اصلا چرا بازی The Last Of Us 2 ؟آیا اصلا قرار است ساخته شود؟

همیشه پایان های ناقص خبر از ادامه ای کامل میدهند در آن وضعیت که باید قسم خورده میشد و به طرف پایگاه برادر جوئل میرفتیم مطمئنا چیزی در انتظار این دو بود و این که سرنوشت الی و جوئل چه خواهد شد باز هم برای ما ناقص مانده و مطمئنا شرکتی مثل ناتی داگ هرگز از ساخت دنباله ی The Last Of Us صرف نظر نخواهد کرد نه این که چشم داشت مالی داشت باشد نه..ناتی داگ احترام زیادی به طرفداران خود قائل میباشد.

%image_alt%

التماس های جوئل فراموش نشدنی است

بعضی ها معتقدند نباید دنباله ای برای این بازی ساخته شود چرا که شاهکار فقط یک بار به وجود می آید بار دوم تقلیدی از بار اول است که به خودی خود وجودی ناقص دارد.عناوینی بودند همانند سری بازی  های Assassins Creed که با ساخته شدن دنباله های متعدد از این بازی طرفداران پروپاقرص از این عنوان و سری ناراضی شدند و هرکدام به شکلی اعتراض خودرا به یوبیسافت رساندند و یوبیسافت همچنان سالانه در حال عرضه نسخه های جدیدی از این سری است و طبق گفته در بند فوق ساختن دنباله باعث از دهان افتادن بازی میشود.از سوی دیگر وقتی نگاهی به کارنامه Naughty dog می اندازیم متوجه میشویم تمام عناوینی که دنباله دار بودند تبدیل به سری بازی های قدرتمندی همچون Uncharted شده اند.و در کنار آن به عقیده شخص بنده اگر عنوانی مثل The Last Of Us دنباله ای نداشته باشد.این شاهکار فراموش و حق کسانی مانند Neil Druckmann پایمال خواهد شد.افسانه باید زنده بماند.و به نحوی باید بازی The Last Of Us 2 ساخته شود.

*نکته بسیار جالب اینجاست که شخص Neil Druckmann در مصاحبه ی اخیری که با یکی از مجلات معروف بازی داشته عنوان کرده

ما اگر بخواهیم The Last Of Us جدیدی را بسازیم،باید داستانی در حد نسخه اول بازی داشته باشد تا استارت کار را بزنیم اگر چنین چیزی نباشد هیچوقت برای رسیدن به پول عنوانی مثل The Last Of Us را تکرار نخواهیم کرد.

در واقع مصاحبه ای که انجام شده بود اصالتا مربوط به بازی Uncharted 4 بود و این پاسخ در پی این پرسش بود که “از آن دو پروژه بزرگی که گفته بودید مطمئنا یکی Uncharted میباشد امکان دارد دومی The Last Of Us باشد؟”

حال به عقیده من امکان ندارد ،چرا؟

امسال (سال ۲۰۱۵) شاهکاری به نام Uncharted 4 قرار است منتشر شود و این یکی از بزرگترین سورپرایز های ناتی داگ بود که در e3 2012 اشاره کوچکی به آن کرد.Druckmann اهل هایپ کردن الکی نیست پس گفته تا ما داستانی خوب نتوانیم سرهم کنیم خبری از نسخه دوم نیست.پس دومین سورپرایز بزرگ ناتی داگ یا یک فرانچایز جدید خواهد بود یا دنباله ی یکی از بازی های قدیمی مانند Crash که تا اینجا میشود سال ۲۰۱۶ اما ۲۰۱۷ از نظر بنده سال موعد میباشد چرا که ناتی داگ تمرکز کل تیم های خودرا آنچنان که این روزها بر روی Uncharted گذاشته بر روی نسخه دوم بازی The Last Of Us 2 خواهد گذاشت تا باز هم همه نقش بر زمین بشوند.

اگر نسخه جدیدی ساخته شود الی و جوئلی در کار هستند؟

بازی The Last Of Us 2

جوئل پیر در بازی The Last Of Us 2 ?

هیچ چیز غیرممکن نیست این هم توسط سونی برای ما اثبات شده هم توسط ناتی داگ،اما احتمال این که در نسخه جدید The Last Of Us شخصیت های جدیدی وارد شود چرا که نیل دراکمن در مصاحبه ای با مجله رسمی Playstation داشته اشاره کرده بود که ایده های زیادی از قبیل ساخت The Last Of Us 2 با شخصیت های جدید یا شخصیت های قدیمی و یا یک بازی فانتزی جدید در سر داریم اما فعلا باید به دستور سونی Uncharted را تمام کنیم.

بازی The Last Of Us 2

آیا الی در بازی The Last Of Us 2 حضور دارد؟

اما بازهم به نظر بسیاری از جمله خودم The Last Of Us نه با جوئل بلکه تنها با حضور اِلی کامل میشود دیگر باید ناتی داگ انتخاب خودرا بکند یا ریسک یا بهتر عمل کردن را بیازماید.

تا حالا چراغ سبز ها برای انتشار بازی The Last Of Us 2 چقدر بوده؟

قبل از این که بحث سراغ چراغ های سبز برود باید بگویم که هیجان عوامل بازی بیش تر تمرکز هارا بر روی ساخت نسخه بازی کشانده. اولین نمونه کار های

Josh Scherr در ویدئویی بود که برای معرفی کالکشن نیتن دریک از بازی Uncharted بود که Josh به این صورت یک دست گل به آب داد

بیشتر انیمیشن ها شبیه نسخه اول بازی میباشد

Josh بعد از استفاده از اصطلاح “The First The last Of Us”  دقیقا ۶ بار اسم بازی را تکرار کرد که در نهایت موجبات خنده Eric Monacelli را فراهم کرد و بعد از آن Eric BaldWin سعی کرد اوضاع را راست و ریست کند.اما بد نیست دو خطی هم به بررسی این حرف Josh بپردازیم.

این مصاحبه دقیقا زمانی بود که The Last Of Us remastred منتشر شده بود و انیمیشین های استفاده شده در بازی همانند انمیشین ها The Last Of Us نسل هفت بود و تنها چیز اضافه Left Behind بود که در آن ما هیچ جنگ و درگیری جنس مذکر را نمیبینیم پس احتمال نسخه های پیشین کلا حذف میشود. The First The Last Of Us و تفاوت آن با The second The Last Of Us مطمئنا بر روی انیمیشن های میباشد چرا که دراکمن توضیح داده بود که قرار است اکشن تر و بقا پرستانه تر باشیم.

بعد از آن نولان نورث صداپیشه natan drake در UnCharted 4 در پادکست پرس و جویی مستقیما به ساخت بازی The Last Of Us 2 اشاره کرد.

در پرسش یکی از طرفداران مبنی بر این که آیا به غیر از Uncharted 4 بر روی پروژه جدیدی کار میکنید یا نه این چنین جواب داد:

همین الان هیچ کاری به جز U 4 ندارم ولی میشه گفت بله بچه های ناتی داگ دارن روی بازی The Last Of Us 2 کار میکنند و شخصیت من یک پایان غم انگیز و وحشتناک دارد.

و همچنین در The last Of Us نقش شخصیت دیوید را داشت و ممکنم از در بازی The Last Of Us 2 شخصیت جدیدی را به او بدهند.

۷ سال همکاری با ناتی داگ میتوان سنخیتی به صحبت های نولان بدهد و از طرفی هنوز این حرف از سوی عوامل داخلی تایید نشده ولی یک هفته پیش از آن نیز “تروی بیکر” صداگذارِ شخصیت جوئل در بازی The Last Of Us در مراسم ایندی پاپکان این چنین گفت که:

من از هیچ چیز و حتی این که آیا نسخه جدید بازی ساخته خواهد شد خبر ندارم ولی میدانم اگر قرار باشد چیزی ساخته شود من به نیل و بروس اعتماد کامل دارم که میتوانند همه چیز را خوب از آب در بیاورند.

راستی!بحث از تروی بیکر شد

ایشون صداگذار جوئل هستند و به نحوی تاثیر زیادی روی داستان و نحوه روایت بازی دارن و ممکنه در بازی The Last Of Us 2 دوباره ایفای نقش کنن. جالب اینجاست که علاقه تروی به نحوه روایت نسخه دوم طوری هست که باید زمان به عقب برگرده و مقدمه ای باشه بین شروع آلودگی و زمزمه های شروع آلودگی و با این حرف که معروفه حرفشو اثبات میکنه “تیتراژ اولیه و نام افراد مهم تر از اسم فیلم یا بازی هست”اما اگر کمی از بحث نسخه دوم بازی جدا شویم مطمئنا برای همه ی شما صدای تروی بیکر خاطره انگیز است صدای جوکر،صدای جوئل و چندین شخصیت دیگر را این مرد صداگذاری کرده پس بی شک هرگز ناتی داگ چنین شخصیتی را از دست نمیدهد و در نسخه جدید از این بازی این صداپیشه و بازیگر را دخیل خواهد کرد.

نتیجه ای که میگیریم:

باید منتظر اخبار جدیدی در مورد بازی The Last Of Us 2 باشیم با حرف و حدیث هایی که شده مطمئنا ناتی داگ چیز های زیادی برای رو کردن دارد پس همچنان گوش به زنگ باشید و لازم به ذکر است که این صفحه توسط وبسایت گیم سورس بلافاصله بعد از انتشار اخبار جدید بروز خواهد شد.

بازی The Last Of Us 2

بازی The Last Of Us 2 در راه است؟ | نگاه آخر

آپدیت ۱۱ خرداد ۱۳۹۵
این مطلب به تازگی منتشر شده ایت و میتوانید در صفحه اصلی سایت آن را مشاهده کنید

بعد از انتشار اولین نسخه از بازی The last of us کمتر کسی فکر میکرد که این شاهکار بسیار بزرگ نیل دراکمن بتواند در این حد اثر گذار باشد اما هرچه زمان بیشتری گذشت تاثیرات این بازی بر روی گیمرها بیشتر و تا جایی پیشرفت که حتی تا این لحظه که ۳ سال از انتشار بازی میگذرد هنوز هم جنب و جوش طرفداران برای خبر گرفتن از نسخه بعدی بازی بسیار زیاد و قابل تحسین است.اما همه ما ناتی داگ را خوب میشناسیم و مهم تر این که میدانیم که چنین کمپانی بزرگی هرگز به صورت مستقیم عمل نخواهد کرد و با راه ها مختلف ذهن گیمر را به چالش خواهد کشید.

همیشه گیمران تیز بینی هستند که دنبال رمز و راز های فراوان در داخل بازی میگردند بعد از انتشار بزرگترین فرانچایز سونی و ناتی داگ یعنی Uncharted 4 A Thiefs end بسیاری از گیمرها در اولین ساعات بازی را تمام کرده و سپس صرفا جهت تجربه ی بیشتر مراحل بازی را دوباره تکرار میکند یکی از کاربران PSN با ۲ مورد جالب برخورد کرده است که مطابق توییت باید چنین نوشت.

ناتان دریک شخصیت اصلی بازی در Chapter 9  برای یافتن تیژر(گنجینه) ای به نام Strange Pendant با یک گروه شبهه نظامی که نقش مهمی را در بازی ایفا میکنند مقابله میکند در حین جنگ در طرف دیگر دیوار کتیبه ای هست که روی آن نوشته “Druckley” که مسلما ترکیبی است از اسمه Neil Druckman و Bruce Starley که هردو دنقش بسیار مهمی در ساخت بازی The last of Us ایفا کرده بودند که میتواند به معنی همکاری دوباره آنان باشد.

منبع: inquisitr

تصویر جدید از بازی The Last of Us 2 که مربوط به یک ایستراگ در بازی Uncharted 4 میباشد توجه بسیاری را جلب کرده است.

تصویر جدید از بازی The Last of Us 2 | گیم سورس

تصویر جدید از بازی The Last of Us 2 |قدم نو رسیده مبارک؟

تصویر بالا گویای همه چیز است پس ابتدا برویم سراغ نوشته ی روی عکس:

  1. The Last of Us:American Daughters که به احتمال زیاد نام نسخه بعدی بازی خواهد بود.
  2. به کفش سه خطه توجه کنید:آخرین بار الی را با این کفش دیدیم
  3. به پیراهم معروف الی که فقط قسمت پایینی اش از زیر کاپشن معلوم شده نگاه کنید،همان پیراهن معروف نخلی Ellie در بازی میباشد
  4. پس زمینه شهری مخروبه تر میباشد حتی بد تر از وضعیت The Last of us

و اما دو نکته بسیار مهم در مورد تصویر جدید از بازی The Last of Us 2 در Uncharted 4 

۱-آیا Ellie حامل یک بچه در شکم خود میباشد؟

تئوری های بسیاری در طول بازی شکل گرفته اما اگر الی حامل بچه ای در شکم خود باشد اصلی ترین سوال پدر آن بچه خواهد بود.ابتدا بیایید روی جوئل یک خط قرمز بزرگ بکشیم چرا که Ellie نقش دختر وی را برای او ایفا کرد.پس تنها دو بخش داستانی در The last of us برای ما مبهم میباشد.

۱-زخمی شدن جوئل و تنها ماندن Ellie

۲-مقر ساختمانی نیروهای متحد

به هنگام زخمی شدن جوئل Ellie مجبور به یافتن غذا و دارو هم برای خود و هم برای جوئل بود که در این برهه زمانی دیدیم که فردی که سرپرست گروه بزرگی از شبه نظامیان بود سعی در تجاوز به الی داشت که ظاهرا جوئل مانع از این کار شد.

وقتی الی و جوئل به مقر ساختمانی رفتند که الی باید در آن جا عمل میشد تقریبا مدت زمان ۲ ساعت جوئل بر اثر ضربه سلاح بی هوش بود و بعد از به هوش آمدن شدیدا برای دیدن الی تقلا میکرد.تئوری که وجود دارد این است که:

این گروه برای تداوم استفاده از خون الی برای نجان دنیا قبلا نمونه ای همانند الی پیدا کرده بودند و وقتی الی با پای خود وارد بیمارستان شد به دستور رئیس گروه آمیزش این دو نفر برای یک فرزند کاملتر میتوانست امضایی پای برگه خلاصی از این بیماری باشد،که در نهایت جوئل الی را نجات داد و به سمت برادار خود بازگشت.

۲-چرا ماسک ضد گاز های سمی؟

همه  ی کسانی که بازی را تجربه کرده اند میدانند که الی دارای یک قدرت خاصی میباشد که آن آلوده نشدن وی حتی تحت تاثیر گازی ها سمی است که در بسیاری از موارد جوئل ماسک میزد اما الی نه!پس چرا در این پوستر الی ماسک زده است؟از نظر شخص بنده احتمال از بین رفتن این خصوصیت الی وجود دارد که باعث خواهد شد او هرچه بیشتر برای بقای فرزند خود تلاش کند.

در تصویر جدید از بازی The Last of Us 2 بازهم جای جوئل خالیست

تحلیل از گیم سورس

آپدیت ۱۶ مرداد ۹۵
این مطلب در تاریخ ۱۶ مرداد ۹۵ بروزرسانی شده است

در طول مراسم E3 2016 بسیار منتظر معرفی بازی The Last Of Us 2 بودند چرا که پیش از شروع E3 اخبار و شایعات بسیار زیادی منتشر شد مبنی بر این که ناتی داگ در حال کار بر روی پروژه جدید میباشد و اکثر طرفداران بر این مورد که ناتی داگ جدیدا پروژه ی Uncharted را به اتمام رسانده و مطمئنا بر روی بازی The Last Of Us 2 کار خواهد کرد،اما در طول مراسم هیچ خبری از معرفی بازی The Last Of Us 2 نشد ولی God of War و یک عنوان انحصاری جدید با نام Days Gone معرفی شد،احتمال میرود که بازی The Last Of Us 2 در گیمزکام امسال معرفی شود.

اشتراک گذاری

5 دیدگاه

  1. وای من عاشق the last of us 1 بودم و هستم و خواهم بود ولی مثل اینکه اینبار جول نیست و حتی میگن که اِلی جول رو میکشه. واقعا حیف میشه اگه جول اینبار نباشه . بازی بی مزه میشه

  2. به نظر من سری اول واقعا شاهکار بود و ذهن و تفکر خیلی ها رو فرا گرفت من به شخصه امیدوارم سری دوم the last of us ساخته شه و با یک داستان عالی دیگه بر گرده

یک نظر دهید